Професійний перфоратор
У каталозі нашого інтернет-магазину у вас є можливість замовити якісний перфоратор, продаж якого проводиться за вигідною вартості, а також з оперативною доставкою по Києву та Україні. Зараз практично неможливо уявити ремонт без використання дрилі або перфоратора, за допомогою яких можна просвердлити акуратні отвори в стіні або будь-якій поверхні. Але не кожен інструмент зуміє впорається з товстими і досить твердими поверхнями. У таких випадках застосовується професійний перфоратор, який має в своєму розпорядженні великим запасом потужності і надійною конструкцією, що дозволяє впорається з будь-яким завданням. Прилад здатний зробити отвір необхідної величини навіть в самих твердих матеріалах, таких, як бетон, камінь або метал. Головна перевага приладу в тому, що крім свердління він здійснює ударно-поступальні рухи, що дозволяє йому пробити навіть дуже тверді перешкоди. Професійні перфоратори чудово справляються з руйнуванням як твердих, так і крихких матеріалів. Якщо порівняти їх з електричними дрилями, то перфоратор має більшу потужність і продуктивністю, завдяки чому більше підходить для професійного будівництва. Крім того, сучасні перфоратори функціонують за зовсім іншим принципом, що дозволяє пробивати різні перешкоди. Прилад відрізняється походженням і силою удару. У стандартній дрилі удари відтворюються за рахунок кінематичного зачеплення двох зубчастих коліс, в результаті чого формується незначна сила удару і мала продуктивність. А в конструкції перфоратора присутній електропневматичний або електромагнітний ударний механізм. Професійний перфоратор потрібно вибирати з урахуванням численних характеристик, включаючи діаметр свердління.
У більшості випадків в технічних показниках пристрою виробник вказує максимально можливий діаметр свердління для металу, бетону і дерева. Перфоратор найчастіше вибирається саме для роботи з бетоном, тому важливо звернути увагу на максимальний розмір бура, який можна встановлювати в патрон. В обов'язковому порядку зверніть увагу на частоту обертання патрона. Чим могутніше і важче прилад, тим нижче швидкість обертання. У важких моделей вона становить близько 700-900 об/хв, в той час, як в більш легких значення може досягати 1500 об/хв. Рекомендуємо купити перфоратор професійний, який здатний працювати з матеріалами будь-якої міцності.
Професійні перфоратори
З частотою удару складається аналогічна ситуація. Чим менше потужність, тим вище значення. У легких моделей воно тримається на рівні 4200-5000 оборотів в хвилину. Важливо враховувати розташування мотора. Електричні моделі поділяються на дві категорії за цією ознакою - з горизонтальним і вертикальним розміщенням двигуна. Перші більше нагадують дриль і важать мало. А ось горизонтальні моделі відрізняються більшою продуктивністю і масивністю. Ціна на професійний перфоратор впирається в усі вищевказані характеристики, а також матеріали корпусу.