Щоб купити монтажну пилу за вигідною ціною, досить замовити цей інструмент в інтернет-магазині MOYO.
Представляючи собою досить компактний відрізне обладнання, монтажні пили широко використовуються для розпилу деревини, кераміки, пластику, а також різної металевої арматури і заготовок і, перш за все, сталевих і чавунних:
- труб;
- профілів;
- болванок;
- швелерів;
- куточків;
- аркушів.
В Україні монтажна пила досить популярна і в побуті, і в виробничих умовах. Вона не тільки дозволяє виконувати одноразові короткочасні операції, але і є відмінним рішенням для серійних відрізних робіт. Верстат забезпечує швидке і точне розрізання матеріалів під будь-яким кутом, відрізняючись високою зносостійкістю і функціональністю.
Конструкція пилки і її види
Стандартна монтажна пила по металу включає в себе три основних конструктивних елементи:
- пиляє диск;
- рухливу раму на основі електродвигуна;
- станину (підстава) з системою регулювання кута різання.
Для підвищення ергономічності агрегату він забезпечується рукояткою. Заміна дисків здійснюється за допомогою торцевого ключа, який традиційно знаходиться на корпусі машини (в спеціальному «кишені»). Кутовий нахил розрізання може становити 15-45о.
Кожна сучасна монтажна пила в Києві забезпечена електронною системою контролю постійного числа обертів, завдяки якій навіть при розрізанні найбільш товстих деталей якість різання залишається незмінно високим. Функція плавного пуску, якою володіє більшість моделей на сьогоднішньому ринку, дозволяє значно знизити навантаження на електромережу при включенні верстата, що особливо актуально, коли мова йде про високопотужними агрегаті. Безпека використання інструменту забезпечує захисний кожух.
Види монтажних пив
Згідно видовий класифікації на сьогоднішній день виділяють кілька основних типів відрізних пилок:
- стрічкові;
- дводискові;
- торцювальні.
Інструменти розрізняють по відрізного диску. Сьогодні можна купити монтажні пили, оснащені як стандартним абразивним кругом, так і надміцним диском з твердосплавними напайками.
Діаметр диска в великій мірі визначає глибину різу: чим ширше коло, тим глибше буде пропив. Найбільш універсальними є агрегати, здатні виконати розріз глибиною 50-65 мм, але для більш тонких робіт традиційно використовуються верстати, що забезпечують пропив від 40 мм.
Що враховувати при виборі монтажної пили
Визначившись з цілями і завданнями, які належить вирішувати за допомогою інструменту, нескладно зрозуміти, чи потрібен вам професійний верстат або ж буде досить аматорського варіанту. Чим вище продуктивність інструменту, тим, відповідно, більше і ціна монтажної пили. Але якщо пристрою належить працювати тривалий час під навантаженням, воно повинно ставитися до професійного класу, тобто володіти:
- потужним двигуном;
- великим діаметром диска;
- надійними лещатами, що дозволяють закріпити оброблювану заготовку.
Незалежно від класу інструменту максимально комфортним в експлуатації його зроблять швидкозажимне пристосування для безступінчатим регулювання кута різання, а також фіксатор з ручкою для зручного транспортування пилки в складеному стані. Крім того, слід мати на увазі, що більш стійкими, а, отже, і більш зручними в роботі є моделі з широкою основою.
Якщо ви виберете інструменту з бесьключевой заміною диска, процес переналаштування пилки буде відбуватися швидше і простіше, але зате в верстатах, де коло відкручується і прикручується за допомогою ключа, буде можливо самостійно регулювати ступінь закріплення ріжучого елемента.