Однак, мало хто знає про додаткові можливості Android, які без особливих зусиль можна активувати і використовувати в повсякденному житті. Отже, топ 7 рад по експлуатації Android, які значно полегшать Вам життя.
1. Продовження заряду акумулятора .
Всім відомо, що одним з небагатьох мінусів ОС Android, є неймовірно велике енергоспоживання. Боротися з цим можна і навіть потрібно, звичайно ж, в першу чергу, відключенням комунікаційних модулів, відмовою від живих шпалер, високої яскравості екрану, постійної роботи програм і додатків (наприклад, відключення режиму сну Wi-Fi дозволяє домогтися більшого виграшу в тривалості автономної роботи ) та інших речей, які тягнуть енергію заряду. Можна встановити програму для збереження заряду, якщо у Вас такої немає. Важливо пам'ятати, чим менше роботи буде виконувати смартфон в спокійному, сплячому стані, тим більше часу буде тримати заряд Ваша батарея.
2. Голосовий набір тексту.
Android-смартфон здатний розпізнавати і записувати надиктував мова, це зручно для тих, кому часто не вистачає часу для запису великих текстових пропозицій або знаходиться за кермом. Для активації цієї функції досить вивести кнопку голосового набору в настройках (мова і клавіатура).
3. Ярлики на робочому столі .
ОС Android подбала про те, щоб кожен користувач зміг налаштувати свій смартфон так, як зручно особисто йому. Якщо у людини виникає необхідність в швидкому шляху до потрібних і часто відвідуваним віджетів, тут на допомогу прийдуть ярлики. Для того щоб створити ярлик на робочому столі Android-пристрої, зайдіть в провідник (наприклад, безкоштовний ES), знайдіть потрібний файл або папку, зробіть довгий тап (натискання), і в меню виберете «створити ярлик». Після цього ярлик з'явиться на «хоумскріне». Дуже зручно, що при видаленні такого ярлика інформація не видаляється.
4. Фейс-контроль.
Для блокування і безпеки пристрою є три режими: пін-код, графічний малюнок і розпізнання особи. Якщо Ви боїтеся, що Ваш пристрій стане доступно ще комусь і його можна зламати, встановіть режим фейс-контроль. Щоб активувати цю можливість, досить зайти в Настрокі -> Безпека> Блокування і вибрати відповідне меню. Система запропонує запам'ятати Ваше обличчя, і в разі розблокування не потрібно нічого вводити - Android розблокує смартфон, коли Вас дізнається.
5. Скріншот екрану.
Для андроїда існує кілька способів зробити скріншот екрану. Перший залежить від самого пристрою, на якому встановлена ОС, другий, від самої ОС. Одночасне натискання кнопки живлення і зменшення гучності (Android 4.0 і пізніших версій); довгий тап кнопки «недавні програми» (Android 3.2) або меню опускається зверху.
6. Економія інтернет трафіку .
Мобільний браузер Google Chrome вміє стискати мобільний трафік так, що за місяць можна заощадити 50% трафіку (для тих, хто часто сидить в мобільно інтернеті і оплачує великі рахунки за цю послугу). Щоб включити стиск трафіку, необхідно в настройках браузера Google Chrome вибрати опцію" Скорочення трафіку" і зрушити перемикач вправо.
7. Дані про власника телефону.
При втраті пристрою людина, що знайшов його зможе побачити Ваші дані і повернути його. Для допомоги можна прописати свої контакти на екрані блокування. Спочатку необхідно зайти в меню безпеку, далі «Блокування екрану» і скористатися меню «Відомості про власника». Там треба поставити галочку «Показувати інформацію про власника» і вписати свої дані.