Шнековая соковижималка корисне для здоров'я «ноу-хау» на ринку побутової техніки. Принцип її роботи схожий на м'ясорубку: фрукти, овочі або зелень завантажуються в спеціальний отвір, де під дією преса з них видавлюється сік. Цей процес здійснюється зі швидкістю до 80 оборотів в хвилину. Таке витяг рідини не збиває напій і дозволяє зберігати в готовому фреші максимум корисних речовин.
Завдяки достатку асортименту шнекових соковижималок придбати подібну техніку не складе труднощів. Але чи всі знають, на що звертати увагу при виборі? Стаття пропонує в допомогу покупцям рейтинг кращих пресових соковижималок. Розглянувши 7 популярних моделей, визначитися з ідеальним варіантом буде простіше.
Читайте також: Як правильно вибрати соковижималку?
Panasonic MJ-500 RTQ
Компактна і зручна пресова соковижималка Panasonic MJ-500 RTQ стане відмінним рішенням для любителів ранкового фрешу. Техніка дозволяє отримати до 400 мл соку за раз, при цьому відпрацьована м'якоть автоматично скидається в спеціальний резервуар.
Потужність цього примірника 150 Вт, працює зі швидкістю 45 об/хв. Повільні оберти і спеціальні сіточки всередині дозволяють отримати вітамінний напій однорідної консистенції. Завдяки міцної нержавіючої шнеку соковижималка також підходить для твердих продуктів (гарбуз, буряк і т.д.).
ДО переваг техніки відносять:
- Наявність додаткової насадки для заморожених фруктів і ягід. Такий аксесуар допомагає швидко приготувати джем або іншу прохолодну добавку до десерту.
- Широке Занурювальне отвір. Дана особливість економить час на переробку соку, адже продукти можна закидати великими шматочками.
- Технологія «Крапля-стоп». Трубка соковижималки кришкою, яка утримує краплі після віджимання, не дозволяючи їм стікати на стіл або корпус техніки.
Недоліком Panasonic MJ-500 RTQ виступає тільки завищена ціна.
Kenwood JMP 600 WH
У переліку кращих шнекових соковижималок і Kenwood JMP 600 WH. Свою популярність техніка отримала за простоту експлуатації і місткий контейнер для соку. Його об'єм тут становить 1 л. Резервуар для збору м'якоті вміщує 1,3 л відпрацьованого макухи.
Менший за розміром обладнання виконано з міцного пластику. Шнек, насадка і фільтр – пластикові. Нескользящая прогумована підставка міцно фіксує техніку на робочій поверхні, мінімізуючи вібрацію.
Дана модель працює на швидкості 60 об/хв. При такій продуктивності вичавлений м'якоть виходить сухою, а фреш – насиченим і без піни.
Як і в попередній моделі, відвідна трубка Kenwood JMP 600 WH має спеціальний ковпачок, який затримує краплі після віджимання, не даючи їм забруднити поверхню.
«Плюси» моделі:
- Легкість догляду. Макуха від перероблених продуктів викидається автоматично в окремий контейнер, а його залишки в чаші легко видаляються під проточною водою. Підходить для миття в посудомойке.
- Універсальність. Техніка однаково добре переробляє м'які ягоди, фрукти і тверду їжу.
Для повного «щастя» обладнанню не вистачає додаткових насадок.
Kenwood JMP 600 WH не призначена для переробки великої кількості соку. На це вказує не лише компактна робоча чаша, а й вузьке Занурювальне отвір, для роботи з яким плоди потрібно нарізати дрібними частинками. Якщо великий об'єм вітамінного напою важливий, можна придбати додатково відцентрову соковижималку.
Прочитайте також про інші товари бренду: ТОП-5 кращих кухонних комбайнів KENWOOD. Секрети вибору ідеальної моделі
Sencor SSJ4043WH
Техніка відрізняється цікавим дизайном і потужним двигуном в 400 Вт. Швидкість 60 об/хв зберігає всю користь натурального соку, дбайливо відокремлюючи його м'якоті.Senсor SSJ4043WH працювати безперервно протягом 15 хвилин.
Носики для виведення готового фрешу і макухи зручно розміщені в протилежних сторонах корпусу. Таким чином комплектні місткі резервуари по 0,8 л не заважають один одному. Перероблена м'якоть відкидається автоматично. За відділення кісточок «відповідає» надійне фільтр-ситечко з металу. Завдяки сильному мотору обладнання відмінно справляється навіть з твердими фруктами і овочами.
Переваги моделі:
- Безпека. Двигун соковижималки почне працювати тільки в тому випадку, якщо всі деталі зафіксовані правильно. При відкриванні кришки під час роботи або перегрів двигуна, техніка відразу ж вимикається.
- Зручність експлуатації. Абсолютно прозора робоча чаша не закривається деталями корпусу. Це полегшує контроль за процесом віджиму соку.
ДО недоліків обладнання можна віднести більш об'ємну, ніж у попередніх варіантів, конструкцію і відсутність додаткових насадок.
Sencor SSJ5051RD
«Золоту середину» рейтингу шнекових соковижималок займає модель Senсor SSJ5051RD. Устаткування справляється з витягами соку з м'яких і твердих плодів. Характеристиками цей зразок схожий на попередній варіант: та ж ємність резервуарів для напою і м'якоті (по 0,8 л), а також автоматичне відділення макухи.
Тепер про відмінності. Потужність обладнання становить всього 200 Вт – наполовину менше. Крім того, соковижималка цієї моделі більш компактна і займає мінімум простору на кухні. Вона відмінно поміститься на одному столі з електрочайником мікрохвильовкою, ставши яскравим акцентом тандему.
Робоча чаша техніки оригінально фіксується за допомогою спеціальних затискачів. У разі неправильної установки працювати соковижималка не буде.
У переліку достоїнств виділяється:
- нескользящая, стійка підставка, яка добре фіксує корпус на столі;
- якісне перетирання і відділення м'якоті, практично до сухого макухи;
- широке і зручне Занурювальне отвір з підставкою;
- модний корпус в «перламутровому» або насичено-червоному кольорі.
Рівень гучності обладнання становить близько 80 дБ. Мабуть, це і є найбільш істотний недолік моделі.
Panasonic MJ-L500NTQ
Ще один гідний представник ТОПу шнекових соковижималок – Panasonic MJ-L500NTQ. Через відносно невеликій швидкості (45 об/хв), фрукти і овочі не окислюються, а сік має насичений смак і запах з помірною кількістю м'якоті. Плюс до всього при такій технології напій не піниться, не" розшаровується», довше зберігаючи однорідну текстуру.
Можна отримати дуже смачний смузі, якщо використовувати заморожені продукти: для їх обробки призначена спеціальна насадка. Віджати сік з імбиру, капусти, граната або навіть бобових дозволяє шнек з міцною основою.
Носик для відводу напою обладнаний спеціальною кришкою, яка утримує краплі, зберігаючи тим самим чистоту робочої поверхні. У комплекті дві склянки по 400 мл, щітка для чистки фільтра, інструкція.
Відмінними рисами обладнання виступає:
- система переривання ланцюга, яка оберігає мотор техніки від перегріву;
- розширене коло можливостей (забезпечується додатковою насадкою);
- компактний мінімалістичний дизайн.
ДО недоліків можна віднести хіба що ціну, розмір якої дорівнює хорошому кухонного комбайну.
ПРО секрети його вибору ми вже писали раніше: Як вибрати кухонний комбайн: 9 кроків
Sencor SSJ5050SS
Згідно відгуками покупців, найкраща пресова соковижималка серед бюджетних варіантів – модель Senсor SSJ5050SS. Виділяється вона серед аналогів розумним співвідношенням «ціна-якість». У техніки немає додаткових функцій або насадок, зате м'які ягоди і фрукти соковижималка обробляє чудово.
Міцний шнек підходить і для твердих продуктів або зелені, ось тільки у випадку з останніми мелкозернистую сіточку з нержавійки доводиться мити частіше.
Потужність моделі – 200 Вт, котрого більш ніж достатньо для її габаритів. Дві ємності однакового розміру (по 0,8 л) призначені для соку і збору макухи. Техніка працює на швидкості 70 об/хв. З такою продуктивністю обладнання не перегрівається, а продукти не втрачають своїх корисних вітамінів.
Автоматичний скидання переробленої м'якоті також в списку характеристик. Ця технологія економить час на отримання соку і полегшує догляд за технікою.
3 головні достоїнства моделі:
- Широке Занурювальне отвір розташований на зручній підставці, що полегшує роботу і утримує продукти від випадання.
- Невелика соковижималка займає мінімум місця, відмінно поєднуючись з іншою технікою на кухні (наприклад, мультиваркою тостером).
- Макуха виводиться через прозору трубку, яка дозволяє бачити робочий процес і вчасно усувати засмічення.
Не позбавлена модель і недоліків. Наприклад, тут немає системи «Крапля-стоп», а значить залишки соку можуть проливатися на робочу поверхню, забруднюючи її.
Sencor SSJ4042RD
Особливістю останнього примірника цього рейтингу є широка трубка для відводу переробленої м'якоті. Така продумана конструкція повністю виключає засмічення, спрощуючи тим самим процес віджиму.
Корпус Sencor SSJ4042RD ВИКОНАНИЙ з міцного пластику, фільтруюче мікросітечко з нержавійки. У набір включені дві однакові прозорі чаші з ручками по 800 мл і щітка для чищення фільтра.
Завдяки потужному двигуну (400 Вт) техніка може працювати 15 хвилин без перерв. Швидкість роботи – 60 об/хв.
Перевагами обладнання є:
- наявність технології «Крапля-стоп»;
- захист від запуску мотора при неправильному складанні;
- високоефективний віджимання без м'якоті.
Соковижималка підходить для обробки продуктів будь-якої твердості. Всі відходи і камінчики якісно затримуються нержавіючим ситом. Очистити його після роботи можна під проточною водою, при необхідності використовуючи щітку.
Головні параметри шнековой соковижималки
Щоб остаточно визначитися з хорошою шнековой соковижималкою, не зайвим буде наостанок розглянути порівняльну таблицю параметрів 7 представлених моделей.
Модель
|
Швидкість роботи, об/хв | Об'єм чаші для соку, л | Технологія «Крапля-стоп» |
---|---|---|---|
Panasonic MJ-L500RTQ | 45 | 0,4 | та |
Kenwood JMP600WH | 60 | 1 | та |
Sencor SSJ4043WH | 60 | 0,8 | та |
Sencor SSJ5051RD | 60 | 0,8 | немає |
Panasonic MJ-L500NTQ | 45 | 0,4 | та |
Sencor SSJ5050SS | 70 | 0,8 | немає |
Sencor SSJ4042RD | 60 | 0,8 | немає |
Вводите в заблуждение - ни в одной из перечисленных соковыжималок нет металлического шнека, все пластмассовые.
В статье и не написано, что все шнеки металлические. Читайте внимательнее