Шум великого міста не дає розслабитися, налаштувати себе на потрібну хвилю. Огляд навушників JBL E65BTNC допоможе розв'язати проблему вибору відповідного пристрою, з яким можна спокійно насолоджуватися улюбленими композиціями на вулицях мегаполісу. Гарнітура відсікає сторонні звуки, забезпечує атмосферу повного занурення у світ музики.
Зовнішній вигляд, дизайн, розміри
Логотип фірми JBL на чашах — ознака гарного смаку, адже компанія спеціалізується саме на аудіотехніці, а не виробляє широкий спектр продукції: від зубних щіток до телевізорів. Відповідно, є можливість доводити до розуму кожну модель навушників. Взагалі дизайн стриманий, «вушка» можна сміливо носити з будь-яким одягом, особливо якщо вибрали чорне (black) або біле забарвлення. Зеленувато-синій варіант стане знахідкою для любителів яскравих фарб.
У порівнянні з попередньою моделлю Е55ВТ, за діаметром динаміків навушники Е65 вийшли менше: від 50 мм виробник повернувся до 40. Цього достатньо для щільного прилягання до вух. Навіть при вимкненому NC при відсутності сильних зовнішніх шумів комфортно слухати музику. Вага «вушок» — близько 250 г. Завдяки хорошій ергономіці, на голові майже не відчуваються. Але сидять досить щільно, тому не сповзають.
Аналогічна модель без шумодава: JBL Live 500BT: огляд характеристик і 4 просунутих функцій
Батарея та автономність
Для уважних до деталей покупців у огляді JBL E65BTNC варто згадати характеристики батареї. Місткість акумулятора, прихованого в лівій чаші, — 610 мАг. Автономність залежить від використання шумодава й способу отримання сигналу:
Дротяний зв'язок, шумодав вимкнений
|
30 годин |
---|---|
Бездротовий зв'язок без NC | 24 години |
Bluetooth і шумодав працюють | 15 годин |
Виробник чесний з покупцями: заявлена тривалість звучання без підзарядки відповідає перевіреної на практиці. Невеликі відхилення залежать від температури, при якій працюють навушники, і тривалості експлуатації. Якщо не включати NC і слухати музику 3-4 години на добу — акумулятора вистачає на тиждень, з шумодавом — на 3-5 днів. Батарея заряджається на 100% за 2 години.
Просунута альтернатива: Sony WH 1000XM3: огляд характеристик і 5 інтелектуальних можливостей
Звук
У навушників спокійна, ненав'язлива подача звуку. Низькі та високі частоти добре збалансовані. Вокал звучить гідно. При передачі звуку по блютузу складно забезпечити якість, проти з дротовим підключенням. Але, судячи з відгуків про JBL E65BTNC і оглядам поважних експертів, у цьому випадку музику приємно слухати, незалежно від алгоритму отримання сигналу.
Варто відзначити приємні та насичені баси. Технологія шумозаглушення забезпечує комфортне прослуховування музики на середній гучності. Нема потреби вантажити динаміки по максимуму, ризикуючи в гонитві за чутністю сховати деталі композиції.
Контрастність звучання на рівні, що вражає. Навушники на ура видають реп, попсові композиції, танцювальну музику. Важкий рок не завжди радує. У цьому випадку потрібно експериментувати з налаштуваннями гучності, не забуваючи, що якість звучання залежить не тільки від навушників. Треки з інтернету часто дратують навіть меломанів, які звикли насолоджуватися музикою у «вушках» преміального класу, а Е65 — це середній ціновий діапазон. Відповідно, надмірно жорсткі вимоги до якості звуку у такій ситуації не обґрунтовані.
Характеристики звучання JBL E65BTNC:
- Чутливість — 95 дБ.
- Максимальний тиск звукових хвиль — 108 дБ.
- Імпеданс суперський — 32 Ом.
Бюджетний варіант: Sony WH-CH510: огляд дизайну, звуку і 4 можливостей
Функціонал
Кнопки управління накладними навушниками помістилися на правій чаші. Розташування по блоках:
- Кнопка включення плюс світлодіод.
- У наступному блоці — регулювання гучності плюс кнопка паузи та відповіді на дзвінок телефону.
- Включення шумодава і блютуза.
На кабелі одно кнопковий пульт управління (перемотування треків, виклик голосового асистента) з вбудованим мікрофоном. «Вушка» можна використовувати як гарнітуру, але це не найсильніша сторона Е65. Якщо спробуємо поспілкуватися з абонентом на галасливій вулиці — навряд чи він вас буде чітко чути.
Крапельки від JBL: JBL T120TWS: огляд і думка — платити чи не платити 2000 грн
Ціна і якість
«Вушка» Е65 магазини продають за адекватною ціною. Причому в залежності від кольору вартість гарнітур часом відрізняється на 1000 грн і більше. Серед ключових показників якості Е65 — використовувані матеріали. Чаші зроблені з добротного пластику, наголов'я у текстильній обгортці, його діаметр можна відрегулювати під розмір голови.
Амбушури із якісного шкірзамінника, контакт з ними не викликає дискомфорту. Якихось принципово нових, інноваційних матеріалів виробник не використовував. Можливо, це й на краще, оскільки перевірене часом технічне рішення — гарантія відсутності неприємних сюрпризів.
Навушники Е65 мають попит серед любителів музики, для яких актуальна функція шумозаглушення. З урахуванням цієї характеристики ціна гарнітури повністю виправдана. За співвідношенням ціна-функціональність з моделлю важко конкурувати аналогам.
На замітку: Sennheiser IE 4: огляд навушників в 4 розділу