Крихітна колонка з відмінним звуком — це не фантастика, а сама що ні є реальність. Не вірите? Тоді зацініть огляд колонки JBL GO 2.
Подивимося, з чого зроблена «крихітка» вісімнадцятого року випуску, що у неї зі звуком і як довго вона тримається в режимі відтворення треків нон-стоп.
Якщо потрібно недорого: Рейтинг бюджетних портативних колонок до 1500 грн: 10 найкращих
Зовнішній вигляд, дизайн, розміри
Міні-джібіелька поміщена в суперкомпактному прямокутному корпусі з металу і пластика. Виробник не поскупився на забарвлення: бездротовий гаджет можна вибрати в сірому, синьому, золотому, темно-бірюзовому і ще 8 варіантах відтінків.
На відміну від попередниці, друга GO отримала закруглені кути корпусу при збереженні ідентичного формфактора. Розміри компактної моделі — 7,12x8,6x3,16 см.
Передня частина повністю зайнята ґратами динаміка і написом JBL. Вгорі, за ґратчастою пластиною, поміщений різноколірний світлодіод, який сповіщає про режим роботи колонки. Наприклад, горить червоним під час зарядки, білим — при сполученні з іншими девайсами.
На верхньому торці розташувалися провідні елементи:
- вкл/вимк;
- конект по Bluetooth;
- регулювання гучності «плюс» і «мінус»;
- відтворення / пауза, приймання телефонного виклику (подвійний тап по кнопці перемикає треки).
На нижньому торці, по краях, знаходяться невеликі округлі ніжки для більш стійкого розміщення колонки на горизонтальній поверхні.
Справа — місце масивної заглушки, під якою «сховалися» роз'єми: 3,5 міліметровий і microUSB для підзарядки гаджета. У виїмці біля заглушки також є мікрофон з функцією придушення шуму. На задній частині знаходиться лого компанії, тепер уже виконане методом тиснення.
Враховуючи, що портативний девайс важить всього 180 грамів (є розширена версія з приставкою Plus — 237 м). Його можна без проблем взяти з собою куди завгодно, закинувши в рюкзак, сумку або кишеню куртки. GO 2 захищена за стандартом IPX7, так що гаджет спокійно витримує вплив вологи та пилу, переживе навіть короткочасне падіння в воду.
Для допомоги у виборі: Огляд портативних колонок Sony і JBL
Батарея та автономність
Усередині — досить місткий акумулятор на 730 мАг. Для порівняння: в компактних і дорогих Clip 4 батарея на 500 мАг.
Акумулятор без підзарядки близько 5 годин. Але це його максимум на середній гучності прослуховування треків. Чим інтенсивніше звучання і далі відстань від гаджета, з якого транслюється музика, — тим активніше витрачається заряд батареї.
Для поповнення енергозапасів колонки в комплекті поставляється юсбішний кабель, правда, без блочка. Швидкої зарядки тут не передбачено, так що доведеться 2,5 години чекати, поки акумулятор наповниться до 100%.
Ще одна компактна модель: JBL Clip 3: огляд зовнішнього вигляду і 7 параметрів
Звук
За відгуками користувачів, попри ультракомпактність, звучання JBL GO 2 (припустимо, червона) шикарне. Дивимося характеристики:
Установки
|
Значення |
---|---|
Кількість динаміків | 1 шт. |
Потужність акустики | 3 Вт |
Частотний діапазон | 180-20 000 Гц |
Співвідношення сигнал / шум | > 80 дБ |
Колонки звучать добре, рівно і чисто:
- непогані верхи, враховуючи, що драйвер тут всього один;
- серединка на рівні, що не провалюється, відмінно збалансована;
- низів трохи, але для подібного формфактора це й не дивно.
Грає голосно і здатна «прокачати» невелику пляжну або домашню вечірку.
Функціонал
Все необхідне в JBL GO 2 є, ось огляд основних функцій:
- «Блютуз»-підключення (версія 4.1) — GO 2 безпроблемно з'єднується без допомоги проводів з «Андроїд» і iOS гаджетам, звук не переривається.
- Спікерфон — можна прийняти виклик і поспілкуватися по гучному зв'язку під час конекту колонки й смарта, не дістаючи останній. Відійти від телефону можна ≈ на 2-3 метри.
- Роз'єм «мініджек» — для підключення навушників, інших пристроїв по кабелю.
GO 2 не підтримує об'єднання з іншими колонками, як Flip або Charge. Але і в поодинці звучить на рівні, достатньому для використання на вулиці чи вдома.
Корисно: Як підключити блютуз-колонку до телефону
Ціна і якість
У магазинах GO 2 чорна та інших кольорів вартує в межах 800-1000 грн. Це бюджетний варіант для цінителів компактності та класного звуку. Судячи з відео користувачів, колонка дійсно стійко переносить вплив вологи, пластикова частина протистоїть появі подряпин, вм'ятин та ін. Збірка відмінна, ніяких скрипів і деренчання корпусу при включенні музики на повну.
Огляд JBL GO 2 показав, що ця «крихітка» з упевненістю відтворює будь-який музичний контент, не вибаглива в з'єднанні з гаджетами на різних ОС, має стильний зовнішній вигляд. Витримає не тільки дбайливе використання вдома на поличці, а й похідне життя.
Цікаво: JBL Flip 5: огляд дизайну, 7 характеристик і якості