З моменту появи жіночі наручні годинники сприймають спочатку як прикраса і вже потім – як складний і корисний механізм. Тим більше, дізнатися, котра година, в 21 столітті не проблема – досить поглянути на смартфон. Може бути, саме тому жіночий наручний хронометр утвердився в категорії іміджевих речей, за допомогою яких можна підкреслити свій стиль і ставлення до життя. Тому купувати його потрібно уважно, враховуючи найдрібніші деталі. ПРО тонкощі і нюанси вибору розповість стаття.
Вибір стилю, зовнішнього вигляду годин
Різноманітність моделей часом може викликати суміш захоплення і розгубленості. Красивими і цікавими одночасно здаються абсолютно різні за стилем і виконання вироби. І хочеться купити все і відразу – витончені годинник з металевим корпусом, масивні спортивні, миленькі китайські з квітковим малюнком ...
Щоб замість необдуманих покупок на зап'ясті красувався улюблений аксесуар, слід тверезо і виважено оцінити його зовнішній вигляд і відповідність своєму стилю. Тобто подумати, куди і з якими нарядами можна носити хронометр, як часто.
Залежно від способу життя для повсякденного носіння підійдуть моделі в таких стилях:
- Класичний. Строгі лінії, стриманість і елегантність виробів будуть доречні в офісі, на заняттях в університеті, ділових зустрічах;
- Спортивний. Органічно виглядають пристрої з кежуал-чином – на прогулянках, відпочинку – і зі спортивним одягом;
Тонкощі і секрети: вибрати наручний годинник: 8 ключових параметрів і 5 важливих порад
- Романтичний. Витончені лінії корпусу, чарівний малюнок на циферблаті і ремінці будуть до речі на побаченні, курорті, вечірці;
- Унісекс. Спеціально для дівчат, які віддають перевагу комфорту і свободу рухів, бренди створюють пристрої з великим корпусом, широким ремінцем, простими і чіткими циферблатами.
Для світських заходів краще купити окремий аксесуар, відповідний вечірньому або коктейльній образу:
- Ювелірний виріб із золота, платини або срібла. Подібні моделі часто прикрашають коштовними або напівкоштовними каменями.
- Дизайнерські жіночий годинник, які можуть поєднувати незвичайну форму корпусу з тонким жіночним браслетом. Або ж масивний кований браслет з класичним корпусом і циферблатом.
Підбір розміру
Щоб вибрати жіночий годинник, які будуть добре виглядати на зап'ясті і не завдавати дискомфорт, потрібно правильно зняти мірки. Як і в випадку з вимірами для одягу, знадобиться сантиметр. Не варто відмовлятися від допомоги іншої людини – самостійно зроблені вимірювання можуть бути неточними через рухливості руки в процесі.
Які мірки зняти:
- повний обхват зап'ястя (вимірюється у підстави долоні);
- ширина зап'ястя (біля основи долоні);
- діаметр круглого корпусу або ширина корпуса іншої форми.
Невдало підібраний циферблат може виглядати на руці незграбно, наприклад, якщо володарка тонкого зап'ястя одягне занадто широке пристрій. Чи не краще враження справляють і мініатюрні наручний годинник на руці середньої ШИРИНИ – здається, що дама помилково прихопила дитячу модель.
Кожному по гаджету: марок розумних годин для всієї родини
Вибір кольору
Світ жіночих хронометрів, як і всі інші аксесуари, підпорядковується модним віянням. І зачіпають вони не тільки форму, розмір, матеріал циферблата і ремінця. Тон виробу задає колір. Зі смаком підібраний модель вдало доповнить образ або стане яскравим акцентом.
Вибираючи пристрій для повсякденного носіння, слід віддати перевагу тонам, які вважаються класикою – коричневому, чорному. Актуальні й традиційні металеві кольори – срібний, золотий, сталевий.
Бездоганність і довговічність: ТОП-20 кращих марок наручних годинників: рейтинг виробників
Для відпочинку, прогулянок і розваг можна вибрати моделі з ненав'язливим малюнком на циферблаті і однотонним або прінтована ремінцем. А білосніжні спортивні жіночі смарт-годинник, як Apple Watch Series 1, добре поєднуються зі спортивним і прогулянковим гардеробом і виглядають доречніше темних примірників.
Крім того, природно в теплу пору року віддати перевагу насичені, яскраві відтінки тьмяним. А в міжсезоння і холоду приходить час приглушених, м'яких тонів.
Вибір механізму
Виробники жіночих годинників пропонують на вибір пристрою з кварцовим, як в Gear S2, і механічним ходом. Кожен з цих механізмів має свої особливості:
Механіка
|
Кварц |
---|---|
Довговічність | Висока точність |
Бувають з автоподзаводом і ручним заведенням | Чи не вимагають подзавода |
Чи не залежать від джерел живлення | Термін служби в середньому менше, ніж у механічних |
Точність ходу нижче, ніж у кварцових | Батарейку треба вчасно міняти |
Вибір ремінця або браслета
Корпус наручних годинників укомплектовують браслетом або ремінцем. Браслети виготовляють з металу – стали, титану, платини, срібла, золота. Ними доповнюють класичні моделі хронометрів, як Galaxy Gear S3, щоб підкреслити витонченість аксесуара.
Завдяки матеріалу виготовлення браслети міцні, стійкі до стирання і будуть служити роками. А повернути первозданний вигляд улюбленого виробу допоможе полірування. Єдина можлива поломка – ланки ланцюга, які, втім, легко замінити в майстерні. Правда, дорого.
Цікаво: Історія розвитку розумних годин: 4 етапи і думки про майбутнє
Ремінці зі шкіри та шкірозамінника, тканини і силікону покупниці цінують за інші плюси. Шкіряні, як у Huawei Watch, виглядають і не блокують повітрю доступ до тіла. Але періодично їх потрібно повністю замінювати – матеріал слабко протистоїть подряпин і потертостей.
Тканина приємна шкірі, а різноманітність тканинних ремінців дозволяє при бажанні змінювати їх хоч кожен день – під настрій або одяг. Довговічність – не їхня гідність, але зате їх не шкода викинути. Спортивні моделі зазвичай йдуть в парі з силіконовими, як Galaxy Watch, або каучуковими ремінцями.
Матеріал і покриття годин
Оптимальним балансом «ціна-якість» можуть похвалитися вироби з металу. Моделі з нержавійки, такі як Galaxy Watch 42mm, мають високу стійкість до пошкоджень і строгими, шляхетними лініями корпусу. Титанові хронометри не тільки легкі і дуже міцні, колір металу привертає оксамитової глибиною і матовим блиском.
Дізнайтеся: як правильно вибрати розумні годинник – 9 корисних порад
Пристрої з кераміки або комбінації металу і кераміки – вишукані і не бояться подряпин і потертостей. Однак кидати їх зайвий раз все ж не рекомендується.
Золотий годинник стануть винятковим подарунком коханій дівчині або дружині з особливого приводу. Втім, гідною альтернативою стане аксесуар з покриттям з рожевого або жовтого золота. Перед покупкою варто більше дізнатися про те, які види нанесення покриття бувають, і чим відрізняються.
Популярні бренди жіночого годинника
Серед різноманіття гравців годинникової індустрії особливою повагою і довірою покупців користуються марки зі Швейцарії та Японії. Чи не втомлюються вражати модниць і модні будинки Франції та Італії. Кожен бренд прагне створити розкішне, неповторне пристрій з бездоганним механізмом.
Breguet
Аксесуари швейцарського будинку можна дізнатися по «яблучках» на кінцях витончених стрілок. Хронограф для дам найчастіше виконані у формі овалу або кола. Матеріал – сталь або золото, для прикраси деякі моделі інкрустують діамантами.
Rolex
Знаменитий використанням золота і сплавів на його основі для створення годин, бренд випускає і пристрої з високолассной нержавіючої сталі і платини. При цьому кожна модель, незалежно від виду металу, випромінює розкіш і солідність. Найбажанішими вважаються жіночі хронометри з рожевого золота.
Модні будинки
Chanel, Cartier, Roberto Cavalli, Louis Vuitton і інші визнані королі світу моди розробляють іменні пристрої для відданих шанувальниць. Дух кожного будинку знаходить вираз в дизайні аксесуарів. Елегантному мінімалізму Шанель протистоять багато інкрустовані перлами і діамантами моделі Картьє. А тим, хто втомився від консервативності Louis Vuitton, припаде до душі дизайн Roberto Cavalli – втілення граціозною активності сучасної дівчини.
Можна довго вивчати технічні особливості хронометрів. І ще довше шукати ідеальне поєднання форми, кольору і фактури. Але навіть найдорожчі дизайнерські годинники не стануть відображенням особистості, якщо до них не лежить душа. Тому так важливо зосередиться на відчуттях, емоціях, які виникають при погляді на аксесуар. Якщо з'являється бажання його надіти і носити, вартість матеріалу та тип механізму втрачають ключове значення.
Відповіді на 2 популярних питання про сабвуфер – що це і навіщо він потрібен