Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Як правильно вибрати дитячу електричну зубну щітку: яка краща за 6-ма ознаками

Дата публікації: 31.08.2020 09:49
Дата оновлення: 23.05.2024 16:20

Дитину простіше привчити чистити зубки саме за допомогою електричної щітки. Не потрібно проробляти хитромудрі руху рукою. Підніс прилад до зубчикам, він сам робить дбайливі зворотно-обертальні рухи, пом'якшуючи наліт і змітаючи його з зубної емалі.

выбор детской зубной щетки

ПРО те, як правильно вибрати дитячу зубну електрощітку – читайте нижче.

Вікові обмеження у використанні електричної зубної щітки

Діткам до 2-х років чистити зуби електричною щіткою не бажано. Вони можуть злякатися дзижчання. Це надовго відлякає від потреби наводити порядок у роті. Вік з 3 років – оптимальний для старту використання електроприладу. Дитина вже щосили виявляє ініціативу. Його «я сам» підігріває інтерес до всього нового і незвичайного. Саме час освоювати ази зубної гігієни!

На замітку: Дитяча посуд: як вибрати – 4 ключові параметри в допомогу

Зубні електрощітки для дітей 3-5 років

Явні ознаки електрощітки, розрахованої на дітей, вони яскраві, маленькі, легкі, з округлою головкою і дуже м'якими ворсинками (маркування «extra soft»). Все це для зручності користування. Ідеальний приклад – Sencor SOC0910BL. Вона піклується про здоров'я ясен і м'яко очищає зубну емаль поступальною ходою.

зубные электрические щетки для детсадовца

Мультяшні персонажі, зображені на приладі, викликають додатковий інтерес до чищення зубів. Тому варто знати улюблених героїв своєї дитини перш, ніж вибирати йому щітку.

  1. Слід брати модель з м'якою (прогумованої) ручкою. Така не вислизає з долоні.
  2. Чистяча головка з довгастої або круглої насадкою комфортно розташовуються в ротовій порожнині і не травмують Десенки.
  3. Щетинки повинні бути різної довжини, спрямовані один на одного – такі ретельніше вичищають бруд і краще масажують ясна.

Цікава стаття: Лего: історія компанії – 7 доленосних поворотів

Зубні електрощітки для дітей 5 років і старше

Класифікація електричних зубних щіток для «старшаков» практично не відрізняється від дорослої. Можна вибирати серед трьох типів електрощіток:

  • звукова – щетинки роблять амплітудні руху від генерації звукових хвиль довжиною до 260 ГЦ з частотою коливань 15-40 тис/хв. Щітка вимітає забруднення з поглиблень і завдяки дрібнодисперсного піні не залишає шансів мікробам в ротовій порожнині;
  • ультразвукова чистоту високочастотними хвилями (від 20 кГц). Частота коливань ворсинок зростає до 100 млн/хв. Вони чистять точково, досить лише піднести щітку до зубів, не торкаючись до емалі;
  • механічна має круглу насадку зі швидкістю обертання до 20-30 тис. Обертів/хв. Ворсинки «працюють» делікатно. Деякі моделі оснащені режимом пульсації, який годиться для дітей з чутливими яснами і пломбованими зубами.

Відмінною щіткою для п'ятирічного віку буде Philips Sonicare HX6311/07. Це звукова модель, схожа на дорослу, але пристосована для дитини. Вона зручно «сидить» в дитячій рученята. Оснащена технологією KidPacer, яка включає веселі пісеньки. Передбачено два режими для комфортної чищення – дбайливий і інтенсивний.

Читайте: Як вибрати дитячу коляску: 6 кроків до ідеальної покупці

На що звернути увагу при виборі

выбор электрической зубной щетки для детей

Щоб зрозуміти, яка дитяча зубна електрична щітка краще, потрібно вивчити основні характеристики пристроїв. У таблиці наведено основні моменти, які впливають на вартість і зручність користування.

Параметр
Особливість
Виробник Перевірені виробники (Oral B, Philips, Sencor, Ardesto і т.д.) печуться про репутацію, тому роблять свою продукцію на вищому рівні
Розмір насадки Залежить від віку дитини: чим старше , тим більше
Зручність ручки Дитині підійдуть щітки з прогумованою ручкою – йому буде зручніше тримати трохи м'які моделі. Класичні «жорсткі» ручки підійдуть підліткам
Тип щетини Занадто м'яка дбайливіше очищає чутливу зубну емаль і запалені ясна. Помірно м'яка впевнено проникає в зазори між зубками і вимітає бруд
Віковий діапазон Чим вже, тим краще. Щітка, на якій написано «4-5 років» розрахована на оптимальну чистку молочних зубів. А модель, на якій написано «5-10 років», універсальна. І тут потрібно дивитися в обидва, щоб не потрапити в халепу: щітка може виявитися або занадто великий, або дуже маленькою для рота
Тип живлення З зарядкою від мережі абовід батарейок
Автономність Одні акумуляторні пристрої працюють 3-5 днів, інші – 2-3 тижні. Моделі з індикатором заряду допоможуть зорієнтуватися з підзарядкою.
Щітки, що працюють від батарейок, розряджаються швидко. Міняти батарею затратно
Режими У недорогих щіток 1-2 режиму роботи. У більш «прокачаних» моделей до 5-7. Але головне не кількість режимів, а можливість тонкого регулювання
Датчик тиску Контролює силу натискання. Якщо дитина занадто сильно притискає щітку, він просигналізує
Індикатор зносу щетинок Насадки з часом змінюють колір. Це ознака зношування, пора міняти насадку
Ергономічність Чим вона зручніше і яскравіше – тим більше буде подобатися дитині. А значить чистка зубів не викликатиме відторгнення

Мультимедійна складова чистки зубів

Якщо малюк не хоче чистити зуби через те, що це нудна рутина, потрібно зробити процес веселіше. Деякі виробники створили не просто електричні моделі, а «розумні» щітки, що Коннект до телефону або планшету.

 необычная чистка зубов

Це дозволить гейміфіціровать процес. Тільки уявіть радість малюка, коли він отримає медальку «100 днів чистки зубів підряд» і подарунок від батьків на честь цього звершення.

Також можна використовувати гейміфіцірованние таймери, що допоможуть дитині прочистити кожен зубчик досконально. Наприклад, Oral B у співпраці з Disney, створили музичний додаток Magic Timer, яке допоможе дітям більш ретельно чистити свої зуби.

На замітку: Як кріпити автомобільне крісло для максимальної безпеки дитини – 5 порад батькам

Протипоказання в використанні дитячих електричних зубних щіток

Електрощітки для дітей – хороша річ. Але у кожного «хорошого» є зворотна сторона. ПРО неї потрібно знати.

  1. Ультразвукові моделі не застосовують для чищення нелікованих і зіпсованих зубів, оскільки ворсинки, що обертаються на шаленій швидкості, руйнують пломби і поширюють інфекцію.
  2. Електрощітки викликають хворобливі відчуття при підвищеній чутливості і рухливості зубів. А також при стоматиті, флюорозе, захворюванні ясен, недавно перенесені операції в ротовій порожнини і запущеному гінгівіті.
  3. Не варто занадто сильно притискати насадку до зубів, що працює на високих оборотах. Вона прискорить стирання емалі.

Отже, яку електричну зубну щітку вибрати дитині, – все дуже індивідуально. Радимо вибирати ту модель, яка напевно сподобається малюкові по дизайну. Питання комфорту – на совісті батьків.

Корисна стаття: Як вибрати дитяче автокрісло – 5 основних груп автокрісел для дитини

Коментарі
Залиште коментар
Останні новини