«Соні» — красені та молодці. У таких «вухах» прослуховування подкастів, музики та зависання в іграх — суцільне задоволення. Вони геть відсікають шуми ззовні й радують деталізованим звучанням.
Sony WH-CH510 — не виняток. Цей огляд дозволить в деталях розібратися з важливими параметрами моделі.
Поради: Як правильно обрати навушники для музики: 3 підказки
Зовнішній вигляд, дизайн, розміри
П'ятсот десяті CH із пластику, внаслідок чого вони суперлегкі. Важать 132 грами. Варіація кольорів: black (чорний), white (білий), blue (синій). Поверхня — матова, немарка. На зовнішній стороні чаш і кріплень — пластик з ефектом «шорсткості», що тактильно приємно і може запобігти вислизанню з рук. Про його захист від вологи виробники не заявляють.
У чашах можна регулювати висоту, кут нахилу і повороту. Вушні «подушечки» зі м’якого шкірозамінника, щільно прилягають до вуха. За необхідності їх можна зняти та замінити на нові.
Головна частина хоч і без м'якого ущільнювача, але, за відгуками користувачів, нітрохи не тисне на верхівку при тривалому носінні. Розмір «обруча» можна відрегулювати під себе. Конструкція нескладна, але завжди можна розгорнути динаміки та повісити пристрій на шию.
Управління CH510 інтуїтивно зрозуміле. Кнопочки з насічками легко намацати, коли навушники на голові. Всього їх 3, і розташувалися вони на динаміці R. Огляд призначення кнопок Sony WH-CH510:
- «Плюс» і «мінус» підвищують / знижують гучність музики в «вухах». Якщо утримувати одну з них 3 секунди, можна перемикатися на наступний або попередній трек.
- Центральна кнопка увімкнути / вимкнути додатково відповідає за прийняття і завершення виклику. Подвійним натисканням викликається голосовий асистент.
Поряд з кнопками розташувався індикатор роботи та роз'єм Type-C для кабелю підзарядки, який поставляється в комплекті. 3,5-міліметрового роз'єму тут немає. Ці headphones розраховані тільки на бездротове користування.
Як варіант: Sony WH 1000XM3: огляд характеристик та 5 інтелектуальних можливостей
Батарея та автономність
Про місткість акумулятора «Соні» замовчує, зате обіцяє до тридцяти п'яти годин програвання треків. Для порівняння: CH400 можуть протриматися близько двадцяти годин. У розмовному режимі CH510 забезпечена тридцятигодинна автономність, а під час очікування – до двохсот годин.
Заряджання від до 100% займає близько 4,5 години. Але є 10-хвилинне заряджання, після якої можна буде ще 90 хвилин поспіль слухати улюблені треки. Заряджати й одночасно користуватися навушниками не вдасться. Після підключення кабелю вони автоматично відключаються.
Корисно знати: Як користуватися бездротовими навушниками – інструкція в 6 пунктах
Звук
Основні характеристики звучання Sony WH-CH510:
Параметри
|
Значення |
---|---|
Динаміки | 30 мм |
Діапазон верхніх частот | 20 000 Гц |
Діапазон нижніх частот | 20 Гц |
Частота дискретизації | 44,1 кГц |
Wireless CH510 дозволяють слухати будь-які музичні жанри: від електронного скаус-хаусу до класичних композицій. Під час відтворення добре розкривається сцена і можна почути окремі інструменти.
Бас м'який, детально опрацьовані верхні та середні частоти. В цілому, звук не зливається в «кашу», слухати треки приємно навіть на максимальній гучності. Під час перегляду відео розсинхронізації немає.
На замітку: Як правильно перевірити навушники та мікрофон: 5 порад
Функціонал
Радують користувачів навушники Sony WH-CH510 чотирма можливостями.
- Коннект через Bluetooth – може безпроблемно з'єднуватися з мобільними гаджетами на "Андроїд" і iOS ПК, як "Віндовс", так і Mac. Під час першого контакту потрібно затиснути центральну кнопку навушників на кілька секунд, щоб увійти в режим сполучення з пристроєм. Надалі CH510 приєднуються автоматично, без зайвих маніпуляцій. Відстань підключення – до 10 метрів.
- Мікрофон – дозволяє відповісти на виклик і поговорити, не дістаючи смартфон. Під час розмов активується функція придушення луни та відсікання шуму. Це дає можливість співрозмовнику краще чути абонента на іншому кінці, навіть якщо останній перебуває в шумному місці.
- Голосовий помічник – викликається подвійним клацанням по центральній кнопці. Співпрацює з асистентами Google та «Сірі». Для його роботи потрібно під'єднатися через «Блютуз» до смарта, який підтримує подібну функцію.
- Лед-індикатор — блимає певним чином, загоряється синім або червоним залежно від режиму роботи. Під час виклику швидко-швидко блимає синім, під час заряджання безперервно горить червоним.
Ще одна зручна фішка – навушники озвучують момент увімкнення, вимкнення, готовності до Bluetooth-коннекту. А також оголошують відсоток заряду. Щоправда, «говорять» вони виключно англійською.
Врахуйте, що активного шумопоглинання тут немає. Але чаші щільно прилягають до вух, щоб позбавити користувача зовнішніх подразників. Під час програвання треків на середній і вище гучності навколишнього галасу нечутно.
Ціна та якість
Цей товар відносяться до середньобюджетників. Дешевші тільки моделі MDR-ZX110. В офлайн та інтернет-магазинах CH510 коштує в межах 1100-1300 грн. Це відмінний варіант для тих, хто не хоче особливо витрачатися на накладні вуха, але цінує хороший звук. З якістю конфігурації теж все гаразд. Нічого не скрипить, не люфтить. На голові зручні, не ковзаються і не сповзають під час ходьби.
Завдяки надлегкій конструкції та відсутності дротів, WH-CH510 – must have для геймерів та меломанів. Їх можна юзати цілодобово. Суперавтономність не підведе.
Є з чого обрати: Найкращі бюджетні навушники до 1000 гривень: 15 топових варіантів