Стаття оновлена: 24.06.2021
Huawei китайський гігант у створенні пристроїв для телекомунікацій. Завдяки продуманому маркетингу та інноваціям компанія не менше 10% прибутку витрачає на дослідницькі роботи, тому Хуавей увійшов до ТОП-3 виробників смартфонів, практично вже наздоганяючи Apple. У цій статті ми розповідаємо про 10 найкращих смартфонів Huawei.
Читайте також: Як вибрати смартфон: покрокова інструкція
Huawei GT3
Гаджет середньої цінової категорії, задня частина корпусу – алюміній. Дизайн типово в стилі Хуавей, що є плюс, тому що бренд вже вважається престижним. Працює на Андроїд 6.0, але під оболонкою Хуавей, тому дизайн малюнка на екрані сильно відрізняється від андроїдського.
- Девайс забезпечений чіпсетом HUAWEI Kirin 650, що робить його спритним.
- Ємність – 3000 мАг.
- 8Гб пам'яті, Звичайно, мало, але не забуваємо, що це не флагман. А завдяки microSD вона зростає на 128 Гб.
- Камери – звичайні щодо його класу – 13 і 8 Мп.
Продуктивності чіспсета та оперативної пам'яті вистачає, щоб запускати навіть важкі програми та одночасно тримати в активному стані 5-6 з них.
Минусы недостатня роздільна здатність камери, екран без олеофобного покриття, невеликий об'єм оперативної пам'яті – 2 Гб.
Huawei GT3 – це міцний середнячок, який з урахуванням іменитого виробника виправдовує свій цінник. Ціна вища, ніж у китайських однокласників, але різниця виправдана металевим корпусом та високою надійністю.
Huawei Y6 Pro
Цей смартфон можна коротко охарактеризувати словами:" Нове – це добре забуте старе". Хід простий – змінити трохи зовнішність, осучаснити, дати іншу назву і назвати це новим телефоном. Так вийшов Huawei Y6 Pro – молодший брат-близнюк Honor 4C Pro, а до нього – Huawei Enjoy 5. Але не поспішайте розчаровуватися! Перед вами смартфон з перевіреними технічними рішеннями та чудовою ціною для своїх характеристик.
Перерахуємо сильні сторони:
- по-перше, ємність – 4000 мАг, так що девайс можна юзати по 3-4 години пару днів або безперервно працювати весь день;
- по-друге, непоганий роздільна здатність для бюджетного класу – 1280х720 і знову ж таки непогана за такі гроші 13 мегапіксельна тилова камера;
- плюс до всього – підтримка 4G.
Huawei Y6 Pro – це невибаглива робоча конячка для студентів і людей, які не прагнуть телефону підкреслити свій статус. Рекомендуємо людям, які цінують надійність та тривалість роботи за адекватні гроші.
Huawei P9 Lite
Додаванням Lite китайці хотіли показати, що це міні-флагманська версія. Але від флагмана відмінність не тільки розмірами, характеристики також поступаються. З великою точністю Huawei P9 Lite – просунутий Huawei GT3 – параметри один в один, тільки у Лайт на 1 Гб більше ОЗП і ... мабуть все.
Достоїнства моделі непогана продуктивність для свого класу – один зайвий гігабайт надав йому спритності, HUAWEI Kirin 650 дозволяє працювати з «важкими» додатками, відкривати не замислюючись нові вкладки в браузері, але це, звичайно ж, не флагманські показники. Приємна ціна – нехай і міні, але флагман, а вартість посильна багатьом.
Мінус цей гаджет запізнився з виходом. Він з'явився на півроку пізніше просто P9 і загубився на тлі смартфонів із аналогічними характеристиками. За ці гроші можна взяти вже справжній флагман, але від менш відомих брендів – Xiaomi або Meizu. У них буде і продуктивність вища, і об'єм пам'яті побільше, і самі будуть більшими. Але надійність, якість зборки будуть гіршими.
Huawei Nova
Спірна модель. При високій ціні апарат не забезпечений відповідним «залізом». Чіпсет S625 і Андроїд 6.0 – це вже давно не писк моди. Але якщо вникнути уважніше, Побачите багато цікавих рис цього гаджета.
Наприклад, при ємності 3020 мАг, працює 2 доби, маючи по 6-7 годин активного дисплея, сказати 5 дюймового. А ось у продуктивності Huawei Nova випереджає Huawei P9 Lite. На наш погляд, через 1,5 рази збільшену ОЗП-3Гб. Але модель закономірно програє Galaxy S6 та навіть Meizu MX6, що засмучує. Адже вони в одній ціновій категорії. Виною тому застарілий чіпсет на гаджеті – Qualcomm Snapdragon 625. А ось камери в гаджеті – це плюс. Завдяки успішній програмі обробки і гібридному автофокусу, знімки виходять якісними, а панорамні – вище всяких похвал, хоча роздільна здатність – 12 Мп і 8 Мп.
Підсумуємо сказане по Huawei Nova:
плюси – цікавий дизайн, висока автономність, алюмінієвий корпус;
мінуси- НЕДОСТАТНЯ для такої ціни передача кольору і продуктивність.
Huawei Y3 II
Бюджетна модель з доступною ціною. Про це говорить і чіпсет – MediaTek MT6582M, крихітний об'єм ОЗП – один всього гігабайт, і ємність – 2100 мАг. Але при тестових випробуваннях девайс показує непогані характеристики по продуктивності, можливості фотокамер (5 і 2 Мп) та автономності.
Цікаве рішення – райдужний світлодіод, який обкрутився навколо об'єктива тилової камери, що повідомляє про пропущені виклики та сповіщення. Можна вибрати для кожної події свій колір, що зручно. А якщо користуватися програмою Colorul Lights, то функції діода можна ще більше розширити. Камери не для якісного фото, але щоб відобразити цікавий момент, подія – підійдуть. Також телефон допоможе прикрасити дозвілля за допомогою нехитрої гри.
Коротко резюмуємо сказане по Huawei Y3 II:
плюси компактність, наявність цікавого інформаційного діода, непогана
Продуктивність за такі гроші;
мінуси- ХИСТКИЙ пластиковий корпус, невелика роздільна здатність дисплея – 854x480.
Huawei P10 Plus
Флагманська модель Huawei, а приставка Плюс ще вказує на те, що в порівнянні з іншим флагманом – Huawei P10 – гаджет має більш високі показники. Як і належить за рангом, начинка розміщена в алюмінієвому корпусі. Висока продуктивність спирається на чіпсет Kirin 960, який Тривалий час утримував лідерство в класі Android смартфонів. А якщо брати загалом, то цей девайс за продуктивністю практично не поступається сьомому Айфон за меншої ціни.
- Двомодульна 20-мегапіскельна камера робить практично професійні знімки без жодних знижок і навіть при недостатньому освітленні.
- 8Гб ОЗП разом із чіпсетом Kirin 965 дозволяє на цьому девайсі" літати".
- І насолоджуємося чудовою картинкою – 1440х2560 пікселів дозвіл!
- Діагональ – 5,5", що закономірно для такого класу.
Такий ось вийшов" монстр" з чудовою продуктивністю, з чітким, великим екраном і величезною пам'яттю. Huawei P10 Plus найкращий смартфон Huawei.Єдиний об'єктивний мінус нагрівання процесора при великому навантаженні.
Читайте також: Огляд смартфонів Huawei P10 і P10 Plus – камерні флагмани
Huawei Y5 II
Бюджетна модель у самому конкурентному підкласі – у ціновому діапазоні $100-200. Huawei забезпечило своє дітище процесором MediaTek MT6582, акумулятором 2200 мАг і все це всунув у пластиковий корпус. Для цієї цінової категорії 8 та 5 мегапікселів – це гарна роздільна здатність. При денному освітленні можна отримати фото, які не соромно викласти і в інстаграмі. Порадувала задня кришка із рифленням під метал. Компактні розміри та вага не обтяжать власника цього девайсу, а його вигляд не скаже, що перед вами пересічний бюджет. Словом, чергова «робоча конячка».
З недоліків відразу впадає у вічі об'єм ОЗП – 1Гб, за 150 доларів можна розраховувати хоча б 2 Гб. Але хоч найнеобхідніші програми підтримує і на тому спасибі. Мало й ємності АКБ, враховуючи ще й ненажерливий процесор MediaTek MT6582.
ПлюсиHUAWEI Y5 II – традиційно висока якість збірки, яка відрізняє всі моделі Huawei, гарний для свого класу роздільна здатність камер та екрану.
Huawei Y7
Можна сказати, за аналогією з автомобілями, що китайцям краще вдаються Смартфони бюджетного та середнього класу. Huawei Y7 – не виняток. У ньому добре збалансовані непогані технічні характеристики та ціна.
- Висока якість знімків дає 12 Мп камера.
- Дозвіл фронтальної – 8 Мп.
- Всем управляє чіпсет Snapdragon 435 під керівництвом нового Android 7.0.
- Корпус алюмінієвий, непогано для цього класу, але це вже не ексклюзив. Так само, як і 5.5 дюймовий екран.
Плюси – сучасний Андроїд 7.0, ємний акумулятор, непогана продуктивність, алюмінієвий корпус. У цьому телефоні яскраво виявився один із напрямків розвитку смартфонів Хуавей – характеристики підпирають флагманські – дванадцяти мегапіксельна камера, 5,5” екран, але ціни залишаються типовими для середнього класу. Такий підхід обіцяє принести багато дивідендів компанії.
Мінус низька роздільна здатність дисплея (у колеги за класом Huawei GT3 – 1920x1080), оперативної пам'яті замало – 2 Гб.
Huawei GR5 2017
Виробники Обзавелися гарною звичкою – перелицьовувати відмінно зарекомендували себе моделі, підтягуючи їх параметри до флагманських. Huawei GR5 випуску 2017 року – тому приклад. Від старого Huawei GR5 він відрізняється іншим чіпсетом – замість тихоходу Qualcomm під кришкою причаївся потужний HiSilicon Kirin 655 і з'явилася можливість замовити модель із 4 Гб ОЗП.
Інша гарна відмінність – 2-х модульна тилова камера. Донедавна такі камери – привілеї флагманських моделей.
Основна матриця – 12 Мп, допоміжна – 2 Мп – для точного вибору фокусу та інших характеристик залежно від оточення. Місткість акумулятора зросла до 3340 мАг.
Huawei GR5 2017 вийшов спритним, з чудовою для свого класу камерою, великим дисплеєм – 5,5 дюйма, сучасним дизайном, високою якістю збірки.
Мінусів особливих немає. Хіба що хотілося більшої ємності АКБ з урахуванням збільшених можливостей девайсу.
Huawei P8 lite (2017)
Ще одна ластівка із сьомого класу, куди входять моделі телефонів Huawei на сьомому Андроїді. У порівнянні з старішою версією вона обзавелася захисним склом, потужним процесором Kirin 655, збільшила на 1 Гб ОЗП – стало 3Гб, але це все одно мало. Замість 13 мегапіскельної камери з'явилася 12 мегапіскельна, але завдяки укрупненню пікселя, якість знімків покращилася. Вся покращена начинка обзавелася і кращим" одягом" – алюмінієвий корпус замість пластикового.
Порівнюючи моделі цього року – i P8 lite та GR5, видно, як китайці закривають по максимуму всі запити. Моделі є в одному ціновому діапазоні. Але P8 lite пропонує більш високу продуктивність, а GR5 – найкращу якість фотографій.
Рейсталінг Huawei P8 lite 2017 пішов гаджету на користь. Поліпшилися його ключові характеристики – продуктивність, час автономної роботи, якість знімків.
Недоліки – немає олеофобного покриття та невеликий об'єм пам'яті.
Багато моделей Huawei виглядають дуже гідно при симпатичному ціновому реченні. Рейтинг смартфонів Huawei змінюється. Наразі лідером цього топу, на нашу думку, є Huawei P10 Plus.
Китайський бренд явно націлився на другу позицію в топі творців смартфонів, а може і на першу. Ще трохи зусиль і слово" Хуавей" у свідомості багатьох матиме таку ж позитивну ауру, як" Самсунг", геть-чисто позбувшись китайського" присмаку".
Відео: