Потрібна хороша акустична стереосистема для будинку? Щоб і звук чистий, і бас потужний, і виглядала красиво? У цій статті представлено 10 таких моделей, причому на різні потреби і гаманці.
кращих колонок 2.0 увійшли як компактні варіанти для комп'ютера, так і потужні підлогові моделі, здатні озвучити вечірку для невеликої компанії. У них приємний дизайн, зручне керування і гідне звучання. Чим ще хороша кожна модель акустики, які її ключові особливості і мінуси, розповідається тут.
Genius SP-HF160
Ця двокомпонентна стереосистема – один з найкращих бюджетних варіантів в цьому рейтингу. Така акустика ідеально підходить для комп'ютера. Модель шикарно звучить і приємно виглядає.
Примітка: модель підключається до ПК за допомогою класичного USB-кабелю. 3,5 мм інтерфейс теж є.
є у цих колонок 2.0:
- Пристойна потужність – разом сателіта видають 4 вата. Цього цілком достатньо для дому: навіть до фонових звуків у фільмі або грі не доведеться прислухатися.
- Відмінне звучання: вбудовані бас-підсилювачі та аудіо кросовер додають звуку об'ємності. ДО того ж корпус – дерев'яний. Завдяки всім цим особливостям звук з колонок виходить збалансованим і чистим.
- Genius SP-HF160 користуватися – на корпусі є ручка для налаштування гучності.
Можливі нарікання:
- не вдалося підключитися без проводів;
- немає окремої кнопки для відключення живлення.
Genius SP-U115
Ця стереофонічна акустика в стильному пластиковому корпусі теж коштує недорого і привабливо виглядає. Але не тільки за рахунок цих якостей колонки увійшли в 10 найкращих стереосистем для будинку.
Примітка: колонки підключаються до комп'ютера або ноутбука за допомогою двох проводів – USB або класичного 3,5-міліметрового міні-джека.
3 приємні особливості:
- SP-U115 чудово звучать як для компактної акустики. У кожній сателіті розташоване по 50-міліметровому динаміку. Колонки відтворюють частоти в межах від двохсот до 18 тисяч герц. Баланс не порушений – все звучить чистенько і об'ємно.
- Восьміомная модель звучить досить голосно – загальна потужність колонок дорівнює 1,5 Вт. Цього вистачить, щоб озвучити фільм або комп'ютерну гру в невеликій кімнаті.
- Не обов'язково клацати комп'ютерною мишкою, щоб налаштувати гучність – на корпусі однієї з сателіт є регулятор.
Недоліки:
- пластиковий корпус – можна почути деренчання на високій гучності;
- немає підсилювача низьких частот.
Читайте також: ТОП-6 найкращих портативних колонок JBL – рейтинг портативної акустики JBL
F & D T-60X
Ця модель вже серйозніше – справжній мультимедійний центр. Підлогова акустика 2.0 здатна приємно здивувати потужним і збалансованим звучанням. Ці колонки стануть найкращим вибором для прослуховування музики і перегляду фільмів вдома, а ще – для розваг в компанії.
6 ключових плюсів стаціонарної моделі:
1. Чудово звучать. укладені в корпус з МДФ. Це не тільки виглядає красиво, але і позитивно позначається на якості звучання: навіть на високій гучності звук чистий – баланс частот не порушується. Суперпотужний стереоакустіка (загальний показник – 110 Вт) відтворює широкий діапазон частот: в межах від 20 до 20 тисяч герц. Її варто купити заради кристально чистого звучання, глибокого баса і відмінною деталізації. А ж гучності вистачить з головою.
2. Зручно управляти: одній з сателіт є сенсорний дисплей, а для віддаленого керування є пульт.
3. Відтворює з якого завгодно джерела: підключити колонки до комп'ютера безпосередньо, синхронізувати їх зі смартфоном або лептопом по блютуз, а можна поставити USB- або SD-флешку.
4. Підтримує не тільки MP3, але і WMA. А ще у F & D T-60X FM-тюнер, який здатний запам'ятати сотню станцій.
5. Створює атмосферу веселощів. одна з кращих акустичних систем для розваг з друзями і сім'єю: можна не тільки кіно всім разом подивитися, але і поспівати в караоке.
Примітка: у колонок є входи для двох мікрофонів і функція «відлуння».
6. Чи не псує електроприлади магнітне екранування захистить електроніку від магнітного поля, випромінюваного колонками.
Мінус займають багато місця: поставити їх на книжкову полицю або комп'ютерний стіл не вийде.
F & D R215
Ці 4-омні колонки компактніше і дешевше попереднього варіанту. Їх добре брати додому: підключивши їх до комп'ютера, лептопу або телевізору, користувач зможе насолоджуватися якісним звучанням, поки дивиться кіно, грає або слухає музику. Невеликі сателіти не потребують спеціальних стійках: вони запросто помістяться на полиці або столі.
Примітка: R215 через лінійний вхід.
Чим хороша система 2.0:
- Вміє дарувати відмінне звучання: об'ємне, збалансоване і деталізоване. За це варто дякувати тридюймові динаміки, які вміють програвати широкий діапазон частот (від 64 герц до 20 кілогерц). ДО того ж, корпус колоночек зроблений з МДФ: баланс не порушується, низькі частоти звучать насичено, навіть якщо включити максимальну гучність. А тут вона дорівнює трьом ватам на канал.
- Зручно користуватися: на фронтальній стороні однієї сателіти є панель керування. Можна не тільки гучність регулювати або вмикати/вимикати акустику, але навіть налаштовувати тембр.
- Це один з найкращих варіантів для комп'ютера: завдяки магнітному екранування колонки F & D ставити чи не впритул до ПК.
Можливі нарікання:
- не вдалося підключитися без проводів;
- немає пульта дистанційного керування.
Microlab Solo 7
Відмінна трехполосная стереосистема в дерев'яному корпусі порадує потужністю і деталізацією звучання. У колонки 2.0 вбудували підсилювач, тому бас годі й просто почути, а відчути.
Чим порадує: 7 якостей
1. Ця модель – вибір меломанів. Акустика вміє читати не тільки mp3-файли, але і відтворювати аудіо високої чіткості (стандарту HD CD).
2. Зручним керуванням: можна не тільки регулювати гучність, але і налаштовувати частотний баланс.
Примітка:панель з регуляторами знаходиться збоку колонки.
3. Модель від Microlab підходить для комп'ютера, телевізора: завдяки магнітному екранування «тріщати» не буде.
4. Систему можна підключати до двох джерел одночасно: перемикати з комп'ютера на телевізор/лептоп не знадобиться.
5. Що ж щодо звуку? Звучать Solo 7 чудово. Цю модель купують, щоб насолодитися деталізацією, збалансованими частотами (50-20 000 герц).
6. Басами вони теж приємно здивують. В колонках є окремий низькочастотний динамік, ізольований від інших. Сигнал на нього поширюється через розділовий фільтр. У поєднанні з дифузором з поліпропілену (жорстким і легким) це дає можливість відчути глибокий і потужний бас.
7. Купити таку акустичну систему можна, щоб не просто киношку подивитися, але і влаштувати вечірку вдома або на дачі: потужності в 55 Вт на канал вистачить з головою. Головне – не забути запросити на тусовку сусідів: музику вони все одно почують, а так – лаятися не будуть.
Стаття в тему: 2017: HomePod – і послухати музику, і поспілкуватися з Siri можна
Microlab Solo 6
Шикарна акустична двокомпонентна система гідна стати вибором меломана. Потужність і чисте звучання роблять її універсальною: з цими колонками вийде насолодитися як спецефектами у фільмі або грі, так і записами оркестрових концертів.
Кращі риси 6:
- Відмінна деталізація – 6,5" динаміки відтворюють частоти в межах 55-31 тисячі герц.
- Потужний, глибокий бас – у колонок є окремий низькочастотний динамік з легким поліпропіленовим дифузором.
- Приголомшлива чистота і об'ємність звуку досягається завдяки підсилювача на дискретних елементах.
- Ув'язнену в корпус з МДФ акустичну систему можна розміщувати поруч з монітором телевізором: магнітне екранування захистить від перешкод.
- Супергромкіе – кожен канал здатний видавати по 50 Вт. Гучність можна прикрутити за допомогою регулятора, який знаходиться на передній панелі однієї сателіти. ДО того ж, в комплекті є пульт для віддаленого керування.
- Колонки можна одночасно підключати до двох джерел відтворення: не доведеться кожного разу перемикати проводи з лептопа на телевізор.
Недолік- НЕ можна підключати по блютуз.
Edifier R2700
Шикарную трехполосную акустичну систему формату 2.0 купують на заміну домашнього кінотеатру: вона компактніше, а потужності у неї – хоч відбавляй. З балансом частот теж все в порядку: і бас хороший, і інші частоти відмінно прослуховуються.
Чому варто вибрати – 5 причин
- Заради деталізованого, чистого звучання. Три досить великих динаміка (басовий діаметром 165 міліметрів, 116-міліметровий среднечастотний, а також 19-міліметровий твіттер) відтворюють частоти в межах від 20 герц до 20 кілогерц. Потужності низам додає фазоинвертор. Зроблений з МДФ корпус теж порадує: він добре проводить акустичні сигнали, до того ж позбавляє від деренчання при високій гучності.
- ДО якого б джерела звуку користувач не вирішив підключити ці колонки – все вийде. У них є класичний цифровий вхід, а також коаксіальний порт. Творці забезпечили колонки двома аналоговими виходами RCA.
- Зручно управляти. Крім регуляторів, які розташовані на бічній стороні активної сателіти, в комплекті додається пульт для віддаленого керування: щоб прикрутити гучність, налаштувати еквалайзер, вставати з затишного крісла не знадобиться.
- R2700 через суперпотужний: кожен динамік цієї акустики володіє власним підсилювачем, тому разом вони видають 128 Вт.
- Можна ставити чи не впритул до монітора або екрану телевізора: магнітне екранування позбавить від перешкод.
Мінус немає бездротового підключення.
Це цікаво: ТОП-10 кращих MP3-плеєрів
Edifier R1280T
Ця система – економ-версія попередньої. Вона злегка поступається в плані характеристик, але зате за ціною менше ніж раз на два. Такі колонки 2.0 вибирають не для вечірок, а для посиденьок будинку: сімейних кіновечір біля телевізора або комп'ютера.
5 привабливих якостей:
- У двосмугових R1280T динаміки (басовий – чотиридюймовим, а твітер – 13 міліметровий), які працюють в межах 75 герц – 18 тисяч герц. Цього достатньо для відмінною деталізації: всі частоти прослуховуються добре, голос і музика не перебивають один одного. До того ж корпусу сателіт зроблені з МДФ, а дерево відмінно проводить звук і не деренчить на високих частотах.
- Магнітне екранування у цих колонок формату 2.0 теж є. Це означає, що вони як не можна краще підходять для установки поруч з ПК або ТБ: перешкод не буде.
- Потужності предостатньо – 42 Вт щоб не прислухатися до голосів навіть в старому фільмі поганої якості.
- Це один з найкращих варіантів в плані різноманітності: у цій акустики два типи входу – PC і AUX, тому її можна підключати до двох джерел відтворення відразу.
- У плані керування система теж дуже навіть нічого: збоку активної колонки є регулятори. Управляти можна не тільки гучністю, але і налаштовувати частоти. До того ж виробник кладе в комплект пульт дистанційного керування.
Можливі нарікання:
- двухполосная система – акцент зроблений на низьких і високих частотах;
- не можна управляти зі смартфона.
Sony GTK-XB7
Це мало не найпотужніша акустична система в цьому рейтингу. Колонки формату 2.0, які ділять корпус між собою, здатні видавати 470 Вт найчистішого звуку з потужними басами, які не просто чуються, а й відчуваються.
якнайкраще підійде для гучних вечірок у дворі дачі або будинку. Втім, для звичайної подзвучки телевізора комп'ютера цей підлоговий варіант теж купують. У господаря цих колонок буде вибір: тусовка у великій компанії або тихі домашні посиденьки.
Огляд переваг Sony GTK-XB7
|
|
Шикарний бас | Глибокий і потужний бас, який відчуває шкіра – це можливо завдяки технології EXTRA BASS. |
Яке б заняття не вибрав користувач – він отримає максимум вражень | ClearAudio + автоматично налаштовує звучання під різні музичні стилі, а також звукові ефекти в іграх і фільмах. |
Деталізація і чистий звук в стислих файлах – це реальність | DSEE відновлює якість звучання в стислих файлах. |
Відмінна звукопередача по Bluetooth | Сигнал, а з ним і якість звуку, завжди чудові завдяки технології LDAC. |
Влаштувати вечірку – простіше простого | З Party Chain можна влаштувати не тільки домашню вечірку, але і відмінно потанцювати на пляжі: до колонки можна підключати сумісну апаратуру. |
Світлодіодне підсвічування додасть святу фарб. | |
Зручно розміщувати, легко переносити | Колонку можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально. А ручка на корпусі полегшить транспортування. |
Зручне підключення | Крім аудіопорти, колонку можна підключати і по bluetooth, і за допомогою NFC. Сумісна вона як з андроїд-гаджетами, так і з на iOs. |
Дивіться також: JBL Charge 3 – найпопулярніша портативна акустика: 5 відтінків корпусу і 5 особливостей пристрою
Sony MHC-V11
Модель нічим не поступається попередньому варіанту як в плані потужності, так і в інших характеристиках. Ця акустична система здатна стати найкращим вибором меломанів, які люблять проводити час в компанії. Втім, для інтровертів ця колонка 2.0 теж підійде: насолода від музики, спецефектів в кіно і іграх вона гарантує.
7 основних плюсів:
1. Приголомшлива потужність – акустика здатна видати 470 Вт чистого звуку – то, що треба для тусовки.
2. Цю систему варто купити шанувальникам глибокого, насиченого і баса – за шикарне звучання низьких частот відповідає фірмова розробка Mega Bass.
3. З динаміків стислі файли поганого якості будуть звучати, немов записані під Flac – розробка DSEE поліпшить деталізацію і зменшить перешкоди, зробивши звучання чистіше.
4. Відчути себе діджеєм з цією моделлю – простіше простого: у додатку Music Center можна пограти з настройками звуку, створюючи дивовижні ефекти.
Примітка: систему можна розширити, підключивши до неї інші колонки, завдяки функції Party Chain.
5. Це один з найкращих варіантів для шанувальників караоке: можна співати дуетом – є парочка мікрофонних входів.
6. З цієї колонкою створити атмосферу вечірки простіше простого – динаміки у неї підсвічуються.
7. ДО якого б джерела звуку господар цієї моделі не захотів її підключити – у нього вийде. Колонка читає з дисків, підключається по USB, а також дистанційно – через блютуз і NFC. через неї послухати теж можна.
Це стане в нагоді: вибрати хороший MP3-плеєр – 7 критеріїв
Кожна стереосистема в цьому рейтингу прекрасно звучить і зручна у використанні. Але які ж колонки все-таки купити? Шанувальникам вечірок і любителям караоке до душі T-60X або MHC-V11. У цих моделей є мікрофонні входи. Але у першого варіанта власний дисплей, тому читати текст з монітора не обов'язково, зате у другого звук могутніше. Тим же, кому потрібні прості і недорогі колонки для комп'ютера, краще вибрати будь-яку модель від Genius.