LG G3 Stylus
Смартфони цій збірці розміщені по зростанню ємності акумулятора, тому першим в списку став смартфон LG з батареєю «всього» на 3000 мАг. За своєю суттю G3 Stylus - це трохи спрощена версія минулорічного флагмана компанії з полегшеними характеристиками і стилусом в комплекті. Ємності акумулятора смартфона з легкістю вистачить на 2 дні автономної роботи. При цьому можна здійснювати дзвінки, читати стрічки соціальних мереж і прослуховувати музику. Його вистачить майже на 10 годин перегляду відео формату HD і стільки ж годин можна безперервно читати електронні книги на середньому рівні яскравості. Онлайн-фільм розрядить смартфон за 7 годин, а при прослуховуванні музики можна розраховувати майже на 4 діб програвання. Погодьтеся, показники дуже і дуже хороші.
В іншому, G3 Stylus є збалансований 5,5-дюймовий смартфон з досить продуктивним чотирьохядерним процесором, 1 ГБ оперативної пам'яті, 8 ГБ для зберігання даних з можливістю розширення, і IPS-екраном з роздільною здатністю 950х540 точок. Також є 13 Мп основна камера, сучасний набір інтерфейсів і підтримка Dual SIM.
Samsung Galaxy Note Edge
Головна заслуга цього смартфона - революційний вигнутий екран, який забезпечує кращу взаємодію користувача зі смартфоном і розширений функціонал. І хоча пристрій має ємність акумулятора «всього» 3000 мАг, що трохи менше, ніж у Galaxy Note 4, смартфон показує навіть кращу автономність. Так, в режимі читання електронних книг на середньої яскравості модель протримається більше 15 годин поспіль, а відео у високій якості розрядить пристрій за 10 годин. Зате в режимі розмови можна розраховувати на 16 годин, а при прослуховуванні музики - на 50 годин. При помірному навантаженні, смартфон легко пропрацює 2-3 дня без підзарядки. Також знадобляться режими енергозбереження, які на шкоду функціональності подарують додаткові години роботи.
Варто враховувати, що в Galaxy Note Edge використовується одна з найбільш продуктивних платформ від Qualcomm, 5,6-дюймовий екран Super AMOLED з роздільною здатністю 2560x1600 точок, потужна графіка і 3 ГБ оперативної пам'яті. З цими показниками, смартфон знаходиться в топі за швидкодією. Також є якісна 16-мегапіксельна камера, сучасний набір інтерфейсів і активний стилус, який спрощує роботу з пристроєм.
Sony Xperia Z3
Наступним в нашому списку виявився торішній флагман Sony з акумулятором на 3100 мАг. Від флагманського пристрою можна і потрібно очікувати високий рівень продуктивності, але в даному випадку швидкодії не далося на шкоду автономності. Середньостатистичний користувач отримає більше двох днів автономної роботи з сумарною активністю близько 5 годин, включаючи дзвінки, смс, веб-серфінг і прослуховування музики. Якщо брати до уваги специфічні завдання, то смартфон показує ще кращий час роботи. Заряду акумулятора вистачить майже на 13 годин перегляду HD-фільмів, більше 16 годин читання електронних книг і майже 70 годин прослуховування музики.
До всього іншого, Z3 являє собою витончене і вишукане пристрій, одягнене в металевий корпус зі скляними панелями, а також захистом від води і пилу. Є яскравий 5,2-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD, продуктивна платформа з потужним процесором, 3 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ для зберігання даних з можливістю розширення. До того ж, встановлено 20 Мп камера і сучасний набір інтерфейсів.
ASUS ZenFone 6
3300 мАг - вельми пристойна ємність для сучасного 6-дюймового пристрою. Великий акумулятор разом з режимами енергозбереження забезпечують м'яко кажучи відмінну автономність. Три дня роботи без підзарядки - це про ZenFone 6. Звичайно ж, з декількома годинами роботи в день, яка включає дзвінки, листування в месенджерах і читання веб-сторінок. Повного заряду акумулятора вистачить на 17 годин читання книг, 9 годин перегляду HD-фільмів і близько 4 годин сучасних, наворочених ігор. Прослуховування музики розрядить пристрій всього за 60 годин.
Серед інших переваг смартфона - порівняльна доступність, збалансована і досить продуктивна платформа, якісний дисплей з роздільною здатністю 1280 х 720 пікселів, 13-мегапіксельна камера і можливість роботи з двома SIM картами. А приваблива зовнішність і ергономічний дизайн забезпечують максимальну зручність використання смартфона.
HTC One max
Ще один 6, а точніше, 5,9-дюймовий смартфон, але вже від HTC, також оснащений акумулятором ємністю 3300 мАг. Правда, в аргументи «за» One Max варто зарахувати стильний і ергономічний алюмінієвий корпус, багатий функціонал і наявність сканера відбитків пальців. Що стосується автономності, то смартфон не пасе задніх. У звичайному режимі використання його заряду вистачить на 2-2,5 дня роботи. Якщо ж враховувати специфічні завдання, то перегляд фільмів розрядить пристрій за 13 годин, а читання книг - за 16 годин. При прослуховуванні музики заряд випарується за 70 годин, а гри розрядять смартфон за 3 з гаком години. В режимі розмови цей показник становить 25 годин.
Що стосується інших характеристик, то One Max не поступається іншим пристроям в цій збірці. Він заснований на платформі Qualcomm Snapdragon 600 з потужною графікою, 2 ГБ оперативної пам'яті, розширюваним сховищем даних, високоякісним екраном з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів і фірмової ультрапіксельной камерою виробника.
Lenovo S860
Компанія вже давно виробляє «довгограючі» смартфони з величезними за мірками конкурентів акумуляторами. Акумулятор ємністю 4000 мАг забезпечує 3 дні автономної роботи при активному використанні пристрій, постійно включених бездротових модулях і більше 7 годин активності дисплея. Якщо ж активувати режими енергозбереження, то можна домогтися майже 5 днів без підзарядки. Показники дуже значні не тільки за мірками смартфонів, але і будь-яких інших мобільних пристроїв. До слова, прослуховування музики розрядить модель за 70 годин, а перегляд HD-фільмів - за 14 годин.
Тривалий час роботи - не єдина сильна сторона смартфона. В алюмінієвий корпус помістився завидний функціонал, що разом з відмінною автономністю виділяє пристрій на тлі конкурентних рішень. Є якісний 5,3-дюймовий IPS-екран з HD-дозволом, продуктивна і енергоефективна платформа, відмінний комунікаційний набір і 8 Мп камера. До того ж, передбачена можливість роботи з двома SIM-картами. Чи не смартфон, а казка!
Prestigio MultiPhone 5517 DUO
Крім дуже привабливої ціни, у даного смартфона є ще один незаперечний плюс - акумулятор ємністю 4000 мАг. Завдяки використанню ще більш енергоефективною платформи, ніж у попередньої моделі від Lenovo, виробникові вдалося домогтися навіть кращою автономності. Так, заряду смартфона вистачить на 57 годин розмов, 176 годин прослуховування музики і 11 годин перегляду фільмів. У змішаному режимі використання можна розраховувати на 3-4 дні роботи, а значить, за цей час інші смартфони доведеться зарядити 3, а то і 4 рази.
В іншому модель Prestigio виправдовує свою бюджетну спрямованість. Непоганий 5-дюймовий IPS-дисплей, достатній для повсякденного використання рівень продуктивності і відмінний функціонал для роботи і розваг.
HUAWEI Ascend Mate7
Смартфон відноситься до класу так званих «фаблет». 6-дюймовий пристрій від іменитого бренду має флагманський функціонал, відмінно зарекомендував себе в роботі датчик відбитків пальців, яскравий і контрастний дисплей, а також металевий корпус, в якому ховається акумулятор ємністю 4100 мАг. Від нього можна очікувати близько двох днів автономної роботи в активному режимі використання, при цьому не варто забувати про найпотужнішу апаратній платформі - продуктивність смартфона також на висоті. Стануть в нагоді режими енергозбереження, які здатні істотно продовжити час роботи. Але навіть без зберігаючих функцій акумулятор з легкістю забезпечить 14 годин перегляду відео, близько 100 годин прослуховування музики і більше 19 годин читання електронних книг. У режимі максимального навантаження він розрядиться за 5 годин,
Серед інших сильних сторін пристрою - якісне виконання, фірмова оболонка з безліччю корисних функцій, відмінні мультимедійні можливості і дві якісні камери.
Philips Xenium V387
Лінійка Xenium відома не тільки завдяки іменитому виробнику, а й за свою завидну, рекордну автономність. Інженери Philips намагалися нівелювати основний недолік сучасних сенсорних смартфонів - погану автономність. Тому в моделі V387 встановлений акумулятор, який за своєю місткістю порівняємо з планшетами і навіть ноутбуками - 4400 мАг. У режимі очікування він здатний пропрацювати до 60 днів, а при змішаному навантаженні можна сміливо розраховувати на 3 дні роботи. При використанні режиму енергозбереження для якого, до слова, винесена окрема апаратна кнопка, час автономної роботи збільшиться ще на один день. А при рідкісному використанні основних функцій і зовсім на тиждень використання без підзарядки. До всього іншого, в режимі читання акумулятор розрядиться за добу, при прослуховуванні музики - за 70 годин,
Також в апарата є симпатичний дизайн, хороший екран, якісна камера і продуктивна начинка для виконання будь-яких завдань користувача.
Sigma mobile X-treme PQ22A
Беззаперечним лідером в нашій добірці став один з найбільш захищених смартфонів з рекордною ємністю акумулятора - 4500 мАг. Незважаючи на використання операційної системи Android, досить продуктивної платформи і яскравого IPS-екрану, смартфон має завидну автономність незалежно від сценаріїв використання. Так, в режимі середнього навантаження з не дуже тривалими розмовами, короткою листуванням по СМС, перевіркою пошти і активними мережевими модулями, пристрій пропрацює повний робочий тиждень без підзарядки. Крім того, акумулятор розрядиться за 13 годин перегляду відео, 15 годин читання книг або 60 годин прослуховування музики.
Що стосується захищених властивостей смартфона, то модель від Sigma з легкістю витримує будь-які удари долі, не боїться води і бруду, падінь і морозів. Це відмінний пристрій для походів - бронебійні властивості і відмінна автономність знадобляться кожному туристу.