CMOS-датчик дзеркальної камери Nikon D810A роздільну здатність 36,3 МП і не оснащений низькочастотним оптичним фільтром, що згладжує. Оптичний фільтр камери пропускає випромінювання спектральної лінії H-Альфа серії Бальмера (довжина хвилі – 656,3 нм), яка спостерігається у спектрах більшості космічних об'єктивів, наприклад, гарячих зірок. Це означає, що за допомогою камери Nikon D810А зможете отримати прекрасні та величні знімки зоряного неба, туманностей і навіть хмар, що багряніють у променях заходу сонця.
Герметичний корпус камери зроблений з магнієвого сплаву та надійно захищений від проникнення пилу та вологи. Вага камери з акумулятором та картою пам`яті формату SD становить 980 г.
Також до режимів знімання виробник додав ручний вибір тривалої експозиції (M*), за допомогою якого можна збільшити значення витримування до 900 секунд. Затвор із передньою електронною шторкою зводить до мінімуму тремтіння в руках, так що ваші фотографії будуть досить чіткими. Проте, якщо ви збираєтеся знімати зоряне небо, ми рекомендуємо фіксувати камеру на штативі.
У видошукачі можна увімкнути постійний показ віртуального горизонту, який відзначений червоною лінією. Для більш точного фокусування зображення в режимі Live View можна збільшити у 23 рази, а стандартний діапазон світлочутливості ISO 200-12800 розширюється до позначки ISO 51200.
Людині, яка займається астрофотографією, треба вміти чекати. Саме тому камера оснащена штатним акумулятором підвищеної місткості, який допоможе вам зробити 3860 знімків, тоді як додатковий батарейний блок Nikon MB-D12 дозволяє зробити до 10660 знімків.
Nikon D810А може знімати та відео у форматі Full HD із частотою до 60 к/с та можливістю зміни світлочутливості, витримування та діафрагми безпосередньо в процесі знімання. І не варто турбуватися про те, що вам "не вистачить пам`яті": адже у цієї моделі відразу два слоти для карт форматів CF (UDMA 7) та SD (SDXC, UHS-I).
Да, с помощью этой камеры можно делать действительно потрясающие снимки звездного неба! Фотокамера, конечно, для настоящих профи, хотя, возможно, с таким "агрегатом" и любитель сможет почувствовать себя профи, сделав несколько снимков небес)