Термошорти – найнеобхідніша річ у гардеробі
Термошорти ефективно відводять вологу та зберігають тепло. В холодну пору, незалежно від того, займаємося ми спортом або гуляємо на свіжому повітрі, можна замерзнути. У хорошої термобілизни оптимальне співвідношення комбінованих матеріалів, правильна обробка та пошиття. Це сприяє комфорту в носінні такого одягу.
Термошорти та термотруси можуть знадобитися всім:
- Учням та студентам, які мало рухаються, годинами просиджуючи в аудиторіях;
- працівникам логістичних компаній, які працюють у будь-яку погоду;
- спортсменам, що тренуються в спеку та в холод;
- любителям тривалих прогулянок та активного способу життя.
Вироби витримують навантаження та прання. Швидко сохнуть на тілі та після пральної машини.
Чинники, що впливають на вибір термошортів
Термошорти вважаються альтернативою утепленій білизні, хоча менше за вагою, з покращеною гігроскопічністю. У них не пропотієш і не промерзнеш. Розберемося, який матеріал і фірму вибрати, що підійде для носіння дитині, жінці та чоловікові (рибалці, мисливцеві, спортсмену). І чим відрізняється повсякденне термо від спеціального.
Ціль використання
- Для повсякденного носіння беруть зручний та тонкий виріб. Він відводить піт від тіла, зберігаючи його тепло.
- Для зимової риболовлі, мисливців та лижників більше підійдуть синтетичні термошорти з додаванням до складу тканини вовни мериносу, флісу та бавовни. Такі вироби є щільними. При пасивному проведенні часу віддають перевагу вільним фасонам, при активному — моделям, що облягають. Для спорту та екстремальних умов краще брати двошарові матеріали.
- Дитячу білизну вибирають від перевірених фірм, що підходить за розміром та не сковує рухів дитини. Більше віддають перевагу флісу з бавовною і, меншою мірою, синтетиці.
Сезонність
Товар актуальний коли холодно і волого. На літо у пріоритеті синтетичні шорти, вони швидше відводять вологу та регулюють потовиділення. Тим, хто займається трекінгом, бігом, спортивною фізкультурою та іншими активностями, що ведуть до схуднення, доцільніше купити термошорти або зручні термотруси анатомічної форми із синтетичних матеріалів. Добре, якщо тканина компресійна, що дозволяє підтримувати м'язи в тонусі та уникнути розтягувань та тертя одягу під час активних рухів.
Комбінований склад (шерсть, штучне волокно) краще купувати на весну. Слід уникати комбінації бавовна+синтетика при активних заняттях у будь-якому сезоні. Бавовна намокає, притягує холод, довго висихає.
Погодні умови
Спеціальну анатомічну білизну краще підбирати не лише за сезоном, а й залежно від погоди. Наприклад, коли вітряно, піддягають щільні труси з вітрозахистом. Безвітряні моделі невисокої щільності. Щоб зберегти тепло та комфорт у холоди, практичніше носити білизну, зшиту з кількох тонких шарів, ніж натягувати на себе багато одягу. Термобілизна легка, не обмежує руху. У сонячну погоду краще синтетики з найменшою кількістю натуральної тканини не знайти.
Особисті переваги
Перш ніж купувати те, що подобається, дивляться на деталі: щоб менше швів, м'яка тканина, еластична гумка. Читають склад тканини, її щільність. Через те, що більшість білизни розрахована на мінусову температуру, варто придивитися до матеріалів щільністю 145-280 одиниць.
Рекомендації щодо вибору термошортів
Серед виробників добре себе зарекомендували вітчизняні, корейські та європейські марки. Спеціальна білизна відрізняється антибактеріальним просоченням, на ньому не утворюються бактерії.
Термошорти виготовляються з тканин, що дихають: вовни, бамбука і шовку. А також із синтетичних — поліестеру та нейлону. Мериносова шерсть – найпопулярніша. Вона стійка до запахів, регулює температуру тіла та відводить вологу. Це також одна з найтепліших тканин. Поліестер універсальний, з нього шиють термобілизну різної густини.
Теплі тканини краще підходять за низьких температур для малорухливих людей. Синтетичні — для фізичних навантажень та носіння у літні місяці. Часто в описі продукту вказується, який температурний діапазон та/або вид діяльності ідеально підходять для певного базового шару одягу.