Маркування говорить багато про кондиціонери. Воно складається з літер, цифр і містить у собі інформацію про тип живлення, формат внутрішнього блоку, використовуваний холодоагент і продуктивність пристрою. Число «12» у маркуванні свідчить про теплову потужність середнього рівня — у Кіловатах це 3,5-3,6.
Що означає маркування «12» у кондиціонерів?
«12» модель кондиціонера — одна з найпопулярніших. Її головні особливості — помірні витрати електрики та висока ефективність при правильному виборі місця для встановлення.
За маркуванням «12» можна визначити потужність, з якою прилад охолоджує повітряну масу, не заглядаючи у технічні характеристики.
Кондиціонер «12» має потужність, яка прирівнюється до 12 тисяч BTU. У ряді стандартних потужностей такий варіант знаходиться приблизно посередині. Він підходить для використання в регіонах із теплим кліматом, оскільки добре справляється з охолодженням повітря.
Компресори у «дванадцятках» стоять потужні, стійкі до високих навантажень і нерідко захищені від стрибків напруги. Найчастіше — інверторні, з мінімальним рівнем шуму та великим терміном служби. Також зустрічаються моделі кліматичних агрегатів зі звичайними компресорами. Вони дешевші й простіші в плані конструкції та функцій.
Особливості та функції кондиціонерів 12 моделі
Зовнішній вигляд пристроїв традиційний. Їхня конструкція передбачає наявність внутрішнього блоку з лаконічним та стильним дизайном, а також зовнішнього — захищеного від пошкоджень механічного характеру. Встановлення обох блоків здійснюється переважно на стіну. При монтажі важливо дотримуватися відстані між блоками та уникати сильних перепадів висоти.
Набір функцій, доступних для кондиціонерів з маркуванням «12», включає стабілізацію температури в приміщеннях у жарку та прохолодну пору року, а також:
- вентиляцію та фільтрацію забрудненого повітря;
- осушення у разі підвищення вологості;
- іонізацію, автоматичну підтримку заданих користувачем параметрів мікроклімату.
Щоб експлуатація була комфортною та не приносила проблем, виробники оснащують пристрої режимами самоочищення та автоматичної діагностики. Для інформування користувача про проблеми роботи використовується спеціальна індикація.
Зниження шуму в нічний час забезпечує режим «Сон», а прискорене охолодження в рекордно спекотні дні гарантує турборежим.
Для яких приміщень підходить 12-ка?
Робоча площа кондиціонерів дванадцятої моделі варіюється в межах 25-35 квадратних метрів. Це розмір компактної однокімнатної квартири або великої кімнати в «двійці».
Сфера використання «дванадцяток» широка та різноманітна. Вони показують себе з найкращого боку під час використання у житлових приміщеннях: квартирах, приватних будинках, готелях та хостелах. Також девайси придатні для встановлення в офісах, магазинах, кафе, навчальних аудиторіях.
Продуктивність кондиціонерів «12» коливається з огляду на такі фактори, як:
- кількість користувачів;
- габарити вікон та дверей;
- сторони, куди виходять вікна;
- кількість великої побутової техніки, яка є джерелом додаткового тепла.
Якщо в приміщенні мало людей і немає приладів, що нагріваються, кондиціонер краще справляється зі стабілізацією температурного режиму і може обслуговувати велику площу — в 33-35 квадратів.
Якщо ж люди в будівлі весь час снують туди-сюди та використовують побутові прилади на кшталт телевізора, мікрохвильової печі, духовки, продуктивність девайсу знижується. Запасу його потужності у такому разі вистачає лише на 25-27 квадратних метрів.
Головні характеристики кондиціонерів «12»
На експлуатацію кліматичних приладів впливають такі їхні особливості та специфікації:
- Потужність споживання. Вона означає кількість електроенергії, яка потрібна для роботи у різних режимах. Що нижче її значення, то дешевше користуватися кондиціонером.
- Керування. Пульт — універсальне та зручне рішення, звичне для власників нових та старих кондиціонерів. Дистанційний контроль за допомогою телефона — фішка, характерна для просунутих новинок з Wi-Fi.
- Захист та безпека. На зовнішньому блоці встановлюють захист від замерзання, а на внутрішньому — від дітей. Електроніка забезпечує автовідключення у разі аварійних ситуацій.
- Фільтри. «Дванадцятки» оснащують вугільними, антибактеріальними, пиловловлювачами та іншими фільтрами.
- Гучність. Якщо при мінімальному навантаженні шум не перевищує 20 Дб, поруч із кондиціонером можна навіть спати без найменшого дискомфорту.
Сильні та слабкі сторони моделей з маркуванням «12»
Купити кондиціонер «12» варто заради таких переваг, як:
- Гарне оформлення внутрішнього блоку та можливість вибору кольору під інтер’єр. В асортименті є універсальні білі моделі, елегантні сріблясті та ефектні чорні.
- Гнучкий діапазон цін. Можна підібрати варіант на будь-який бюджет, тому що модель «12» доступна у всіх цінових сегментах.
- Зручне керування. Налаштування прості та зрозумілі, велика кількість режимів дозволяє підігнати роботу девайса під будь-які умови.
- Функціональність. Додаткові функції забезпечують комфортну експлуатацію та роблять мікроклімат здоровим.
- Довга гарантія. Виробники надають гарантію, термін дії якої — не менше ніж рік.
- Оптимальна вага внутрішнього блоку. Він добре тримається на кріпленнях, оскільки важить порівняно небагато.
Мінусів у пристроїв мало. Серед них: гучна робота в режимі турбо, складне монтування.
Чому варто зробити покупку в MOYO
Купівля «12» кондиціонера в Moyo.ua — грамотне рішення, оскільки інтернет-магазин дає доступ до таких переваг, як:
- Широкий асортимент в одному місці
Не потрібно кудись йти чи їхати, щоб ознайомитись із доступними пропозиціями. Усі вони представлені у віртуальному каталозі. - Часті акції та вигідні пропозиції
Нерідко можна придбати кондиціонер за зниженою ціною або скористатися знижкою на професійний монтаж. - Кешбек
Покупці-учасники Moyo Club отримують відсоток від вартості кожної покупки на бонусний рахунок.
Замовлення приймаються в офіційному порядку, покупець обов’язково отримує чек та гарантію, тому може скористатися послугою обміну або повернення за необхідності.