Що таке фітнес блендер?
Спортивний блендер по конструкції близький до стаціонарного кухонного подрібнювача, при цьому компактний та мобільний. Він адаптований під потреби користувачів, які постійно перебувають у русі та не готові витрачати багато часу на приготування корисних та поживних перекусів. Замість традиційної чаші у вигляді глечика, в нього знімна пляшка з кришкою, що щільно прилягає. Її можна помістити в сумку, не побоюючись, що вміст проллється. Миється тара легко — вручну під краном або в посудомийній машині.
Характеристики, які впливають на роботу фітнес-блендера
Усередині пристрою знаходиться мотор, який забезпечує швидке обертання ножів чи інших насадок. Від його якості залежить продуктивність та витривалість. Захований він під акуратним глянцевим або матовим корпусом, переважно із пластику, рідше — з металу. Передбачена підставка, щоб девайс не крутився на столі. На фронтальній частині корпусу — панель керування . У багатьох фітнес-блендерів вона спрощена і складається з однієї кнопки або тумблера.
Показники потужності
За запасом потужності можна зрозуміти, з якими продуктами сумісний блендер-пляшка:
- Малопотужні моделі на 250-500 Вт підходять для ніжних перестиглих фруктів і ягід, варених овочів, деяких молочних продуктів (наприклад, сиру), а також змішування рідких інгредієнтів.
- 500-900 Вт фітнес-блендери — для смузі із середньотвердих груш, яблук, дині, ягід з дрібними кісточками, стебел селери та ревеню, суцвіть броколі та цвітної капусти.
- Моделі потужністю від 900 Вт здатні перетворити на однорідну масу практично будь-що — навіть горіхи й лід, якщо підтримуються турборежим і розколювання льоду.
Місткість чаші-пляшки
З погляду портативності виграють спортивні блендери найменшого об’єму — до 500 мл. Вони вміщують одну велику порцію смузі або протеїнового коктейлю, чого достатньо для відновлення енергії та сил після продуктивного тренування.
Девайси на 500-800 мілілітрів доречні, коли потрібно взяти з собою подвійний перекус, щоб вистачило на робочий день.
Пристрої з літровою або більшою чашею зручно використовувати на кухні. Вони підходять для людей, які ведуть здоровий спосіб життя та звикли тренуватись у домашніх умовах.
Швидкості та функції
Смузі-блендери з кількома швидкостями дозволяють експериментувати з консистенцією. На максимумі вони повністю «перемелюють» продукти, а на мінімумі залишають невеликі шматочки, які добре відчуваються в роті.
Моделі, які мають лише одну швидкість, завжди видають однаковий результат, зате з їхнім керуванням легко розібратися інтуїтивно.
Функція «імпульс» призначена для твердих та не податливих заготівель. Подрібнення льоду — для приготування крижаної крихти, на основі якої виготовляють алкогольні коктейлі, холодні смузі, десерти.
Комплектація
У найпростіших і недорогих моделей скромна комплектація: сам блендер та пляшка в єдиному екземплярі.
Портативні подрібнювачі із середнього та топового сегмента укомплектовані:
- кількома пляшками,
- додатковим контейнером з мірною шкалою,
- шейкером,
- компактні акумулятори холоду.
Переваги та слабкі сторони фітнес-блендерів
Маленькі блендери для спортсменів споживають мало енергії, тому утримувати їх вигідно. Також серед плюсів:
- Привабливий зовнішній вигляд. Мініатюрні гаджети гарно доповнюють будь-який інтер’єр кухні.
- Якісні матеріали. Відрізняються екологічністю та зносостійкістю, не вимагають специфічного догляду.
- Надійність та безпека. Складання — без браку і люфтів. Мотори захищені від перегріву, іноді — від нестабільного напруження.
- Продумана конструкція. Скорочує кількість брудного посуду на кухні та забезпечує легке транспортування готових смузі.
Мінуси:
- Мало функцій. Не можна встановити замість ножів вінички, гаки чи насадку-терку.
- Не розраховані на величезні порції. Готують мало їжі за один раз.
Купити фітнес-блендери, ціни яких відповідають якості та набору можливостей, можна в інтернет-магазині Moyo.ua. Щоб не помилитися при виборі, варто скористатися фільтрами та сортуванням або звернутися за консультацією до онлайн-чату. Менеджери підкажуть, як ухвалити правильне рішення.