Сухі корми для кошенят: апетитні ласощі з відмінним складом
Кошенята із задоволенням ласують сухим кормом, бо він смачний, приємно пахне і швидко втамовує голод. Хрумкі гранули трохи грубуватої текстури, тому забезпечують додаткове механічне очищення зубів від нальоту. Подавати сухий корм зручно у звичайній мисці, а зберігати — у заводському пакованні, якщо воно герметично закривається. Або у місткому контейнері з кришкою.
Як правильно підібрати корм для кошеняти?
Корм виконує одразу кілька функцій. Вихованець не тільки наповнює ним животик, а отримує корисні мікронутрієнти в достатній кількості. Завдяки збалансованому корму міцніють м’язи, підвищується імунітет, покращується стан суглобів, а шерсть не випадає і красиво блищить.
Щоб корм приносив малюкові лише користь, необхідно грамотно підходити до вибору. Параметрів, які треба проаналізувати, не так уже й багато.
Різновид, тип та клас
Виділяють два основні різновиди кормів для кошенят — м’ясні та рибні. Комбіновані корми поступаються популярністю, тому що їхній смак специфічний і припадає до душі не всім вихованцям.
Тип корму визначається його призначенням:
- Базовий — підходить для кошенят усіх порід. Його перевага — баланс інгредієнтів.
- Гіпоалергенний — підбирається з огляду на стан здоров’я тварини. Як і моно протеїновий, знахідка для пухнастиків, схильних до алергій.
- Беззерновий — оптимальний для малюків з чутливим ШКТ. Легко засвоюється, не пригнічує функції щитівки.
Клас — параметр, безпосередньо пов’язаний з ціною:
- Дешевизною приваблюють корми економрівня. З підсилювачами смаку та іншими добавками. З м’ясного — недорогі субпродукти, обрізки.
- У середньому ціновому сегменті — преміумкорми. Вони містять більше натурального м’яса, злаки та інші рослинні компоненти. Можна давати кошеням щодня, «приправляючи» оліями, вітамінами та смаколиками.
- Висока вартість — у суперпреміум і холістік кормів. Серед плюсів — практично ідеальний склад, прийнятний навіть для людини.
Склад та смакові характеристики
Основна вимога до складу — збалансованість. Надлишок деяких мікроелементів, як і їх недолік, згубний для котячого організму. На першому місці обов’язково має бути м’ясо чи рибне філе (залежно від різновиду корму). Це джерело корисного білка, необхідного для нормального розвитку. Також вітається наявність натуральних жирів, делікатесних субпродуктів, зелені, фруктів та овочів, яєчного та молочного білка.
Смаків існує дуже багато, тому можна щоразу купувати різні. Класичні сухі корми для кошенят — з курятиною, кроликом, філе індички або лососем.
Чим приваблюють сухі корми для кошенят?
У гранульованого корму з мінімальним вмістом вологи купа переваг:
- Ідеальний для подорожей — не забруднює сидіння в машині, легко поміщається в будь-яку тару, а запах швидко вивітрюється.
- Дозволяє привчити кошеня до правильного харчування без втрати часу на підрахунок б/ж/в та приготування «натуралки».
- Можна замовити паковання на будь-який бюджет — маленьку коробку вартістю до 100 гривень чи величезний мішок, ціна якого перевалює за 1000 гривень.
- Після відкривання пачки гранули не «видихаються» і не втрачають смаку за умови правильного зберігання.
Купити сухі корми для кошенят вигідно можна в інтернет-магазині Moyo.ua Доступний самовивіз з офлайн-точок, а також здійснюється доставлення по всій Україні. Проконсультуватися щодо купівлі з кваліфікованими менеджерами дозволяє онлайн-чат зі зручним інтерфейсом.