Придбати сучасні функціональні швейні машинки ви можете в інтернет-магазині MOYO.
Швейні машини представляють собою основне швейне обладнання, що дозволяє з'єднувати і обробляти тканину, шкіру або хутро за допомогою ниток. В даний час подібні пристрої є практично в кожному будинку, а також активно застосовуються в різних галузях легкої промисловості і, перш за все, в:
- швейної;
- трикотажної;
- взуттєвої.
Поряд з класичним пристроєм, який виконує стандартний двонитковий стібок човникового типу, великою популярністю сьогодні користуються оверлоки, які утворюють 3-5-нитковий обметують шов. Завдяки великій кількості моделей сучасної техніки для шиття, будь-яка майстриня може без зусиль підібрати універсальний варіант і купити швейну машину з функцією оверлока.
Коли з'явилися перші швейні машинки?
Уже в 14 столітті в майстернях, що займалися пошиттям вітрил в Голландії, використовувалися спеціальні колісні машини. Вони дозволяли сточувати довгі полотна тканини, але відрізнялися неймовірною громіздкістю. В кінці 15 століття Леонардо да Вінчі запропонував свій проект швейного апарату, який так і не отримав реального втілення.
Перша швейна машинка, а точніше, модель з двосічною голкою і розташованим в ній посередині отвором для нитки, була запатентована в 1755 р англійцем Чарльзом Вейзенталем. Будучи недосконалою, конструкція не набула поширення, але дала поштовх до серії нових винаходів.
Подальша історія розвитку швейної машинки виглядає приблизно наступним чином:
- 1790 г. - англійцю Томасу Сенту був виданий патент на машину для шиття черевиків, яка давала однонитковий шов;
- 1814 г. - австрійський кравець Йозеф Мадерспергер винайшов голку з вушком у вістря одного з кінців голки і першим використовував технологію шиття двома нитками;
- 1830 г. - француз Бартелемі Тімон виготовив машину для пошиття солдатського обмундирування, що виконувала ланцюгової шов (до 200 стібків в одну хвилину), і вперше в світі відкрив автоматизовану швейну фабрику;
- 1845 г. - американець Еліас Хоу винайшов машину, яка функціонувала на основі човника.
Допрацював ідею Хоу знаменитий Ісаак Зінгер, створивши в 1951 р унікальну побутову швейну машину з вертикально закріпленої голкою, а вже в 1870-х рр. з'явилися перші моделі з електроприводом. Представлені сьогодні в Україні швейні машини якістю і функціональністю істотно відрізняються від цих пристроїв, але базові принципи роботи апарату залишилися незмінні.
Класифікація швейних машин
Інтернет-магазин швейних машин MOYO здійснює продаж широкого асортименту техніки для шиття кращих світових брендів. У нашому каталозі представлені практично всі пропоновані сьогодні на ринку різновиди та конфігурації пристроїв як побутового, так і професійного формату, в тому числі:
- швейні апарати з човниковим стібком (як механічні, так і електромеханічні);
- агрегати з мікропроцесором;
- вишивальні та швейно-вишивальні моделі;
- машинки ланцюгового стібка;
- підшивання зразки.
Як показують відгуки споживачів, які вже придбали швейні машини в Києві і інших містах, сучасні моделі дають можливість не тільки швидко і комфортно шити навіть у найскладніших викрійками. Вони також дозволяють ефективно штопати, вишивати і виконувати декоративну обробку текстильних виробів.
Якщо ви захоплюєтеся шиттям або шукаєте обладнання для швейних майстерень, ми запропонуємо вам модель відповідною функціональності і ціни. Телефонуйте нам, щоб проконсультуватися з фахівцем.