Легкий пуховий спальник з унікальною конструкцією. Його фішка - вигнута форма блискавки, ти зможеш закрити спальник однією рукою. Тобі сподобається, що у спальнику можна короткочасно переміщатись у таборі, загнувши вільний нижній кінець назад. Для відчуття “ніби вдома” продумана кишеня для подушки, утеплена планка на шиї та більше пуху у ногах, всі знають, що ноги треба тримати в теплі. Для кого спальник створений? Для легкохідців, які можуть надовго пропасти в горах, або люблять вело подорожі. За унікальну конструкцію та функціонал, спальник Turbat Ultar нагороджений найпрестижнішою нагородою в індустрії туристичного спорядження - ISPO Award.
Призначення: походи в гори, подорожі велосипедом, експедиції, тривалі пригодницькі подорожі.
Особливості:
- 333 грами українського білого гусячого пуху пружністю 850FP загорнуті у надлегку японську тканину товщиною 10D.
- Вигнута форма блискавки. Спальник можна відкривати зсередини, однією рукою.
- Вентиляція для ніг на блискавці. Корисно, коли в наметі стає спекотно.
- Нижня частина відкривається і фіксується для короткочасної ходьби. Можна рухатись по табору і залишатись в теплі.
- Тепліша зона у ногах. Вертикальні комірки зменшують міграцію пуху, а збільшений об'єм пуху у ногах гарантує ще краще збереження тепла.
- Широкий комір під шию. Комір, додатково, утеплений пухом.
- Зручне регулювання капюшона. Легко регулюється однією рукою.
- Кишеня для подушки всередині. Щоб відчувати себе, як вдома.
- Добре компресується та має мішок для тривалого зберігання.
- Розрахований на зріст: до 195 см.
Головна особливість:
Поєднання легкого пуху пружністю 850FP та вигнутої форми блискавки, яка робить спальник унікальним у своїй ніші.
Історії з розробки та тестування:
Проєкт з’явився в ресторані індійської кухні у Львові - кинуто виклик легкого, але водночас функціонального і комфортного спальника. Розробники зробили 4 ітерації прототипів від ідеї до кінцевого, передсерійного взірця. В першому у них були проблеми з діагональною блискавкою - через її форму, вона постійно закусувала тканину. Другий взірець пройшов найцікавіший тест - його випробовували 30 днів під час каяк-експедиції Аляскою в умовах дуже високої вологості.
Тест на вологу спальник пройшов, а от форму капюшона і розміщення теплоізоляційної планки довелось змінити. Третій взірець побував на Балканах - у горах Дормітор, у Чорногорії й в Карпатах та поїхав на сертифікацію температурного режиму ISO, а вже після - вони змінили розміщення теплоізоляційної планки на блискавці.