Як розширити можливості котла: призначення та особливості терморегуляторів та програматорів
Для роботи теплових приладів найчастіше використовуються вбудовані контрольні прилади (наприклад, термостати). Головне завдання модулів керування – забезпечення безперебійної автоматизованої роботи обігрівачів і водонагрівачів (наприклад, котлів, газових і електричних колонок, а також бойлерів).
НА жаль, вбудовані контролери не завжди справляються з інтенсивним навантаженням. У таких випадках на допомогу приходять зовнішні програматори та термостати.
Для розширення можливостей котлів використовуються регулятори зовнішнього типу, що фіксуються на трубах опалення або окремо на території приміщення.
Особливості зовнішніх термостатів
Функціонування додаткових зовнішніх терморегуляторів базується на показниках температури навколишнього середовища. Так, терморегулятор відразу ж відключає пальник від насоса за умови досягнення оптимальної Температури (Заздалегідь встановленої користувачем).
Експлуатація терморегулятора дозволяє помітно скоротити витрати на оплату електроенергії.
Характеристики програматорів
Основне завдання програматора – відстеження температурних показників у приміщенні та відправлення сигналів термостату.
Програматор може функціонувати в кількох режимах (наприклад, зміна температури в залежності від сезону, дня або часу доби).
Налаштування приладу відбувається одноразово (адаптувати параметри в залежності від змін температури за вікном не потрібно).
Щоб забезпечити здоровий мікроклімат у будинку, варто купити терморегулятор-програматор. На цьому сайті представлений гарний асортимент за приємними цінами.