Виброшлифмашина являє собою прилад для обробки різних поверхонь. Це незамінний інструмент на будмайданчику, в ремонтному і плотницком справі, столярної та металообробної майстерні.
Надійну ручну шліфувальну машину купити в Україні можна на сайті компанії MOYO. Тут ви знайдете стандартні і міні-віброшліфмашини, призначені для обробки різних матеріалів.
Види шліфувальних машин
Кожна шліфувальна машинка може бути віднесена до однієї з декількох основних груп, в залежності від її конструкції і принципу дії:
1. Плоска - має шліфувальну підошву, вібруючу за рахунок підшипникового механізму. В якості витратного матеріалу використовується наждачний папір необхідної зернистості. Застосовується для чорнової і фінішної обробки віконних рам, дверей, поручнів, меблів. Відноситься до найбільш доступній ціновій категорії.
2. Ексцентрикова - також відома, як орбітальна. Дозволяє добитися ідеальної гладкості оброблюваної поверхні за рахунок швидких кругових рухів підошви. Підходять для автомайстерень, обробки пофарбованих поверхонь, які потребують особливо ретельного підходу. Чи не здатна виконувати обробку кутів.
3. Стрічкова - рух шліфувальної стрічки проводиться шляхом протягування по напрямних роликах. Застосовується для грубої обробки великих поверхонь, наприклад, для паркету. Може бути закріплена у спеціальній станини для стаціонарної роботи.
4. Кутова - вона ж болгарка. Дозволяє здійснювати не тільки зачистку, а й різання таких матеріалів, як бетон, камінь, метал, скло, пластик, дерево. Зручно використовувати в важкодоступних місцях.
Правильний вибір віброшліфмашини
Ціна шліфувальної машинки безпосередньо залежить від її виду та технічних характеристик. До загальних параметрах вибору апаратури даного типу можна віднести:
- потужність;
- швидкість;
- розміри підошви;
- вага.
Чим більшу потужність має шліфувальна машина, тим більшою продуктивністю і витривалістю вона володіє. Тому тут важливо врахувати особливості матеріалу, який підлягає обробці.
Чим вище швидкість обертання шпинделя, тим якісніше буде оброблена поверхня для досягнення заданої гладкості. Розмір підошви впливає на ефективність роботи і можливість обробки матеріалу в обмеженому просторі. Вага машини слід підбирати з урахуванням тривалості та зручності її експлуатації.
При покупці відповідного обладнання також слід визначитися з додатковими функціональними можливостями віброшліфмашини, до яких відносяться:
- система регулювання швидкості;
- автоматичне балансування диска;
- захист від несанкціонованого включення;
- система збору та видалення пилу;
- віброізоляційні рукоятки;
- обмеження пускового струму;
- автоматичне гальмо.
Купити шліфмашину в Києві і інших містах України можна в інтернет-магазині MOYO. На все шліфувальні машини ціна встановлена на самому доступному рівні. Кожен покупець без праці підбере відповідне обладнання для власних потреб. А якщо в процесі вибору і покупки у вас виникнуть питання - наші фахівці завжди готові прийти на допомогу!