Як працюють ультразвукові зволожувачі повітря: 3 особливості
Сперте повітря – проблема багатьох жител. Особливо вона відчувається під час похолодань. Виникає через теплове обладнання, яке сушить повітря у приміщенні. В результаті підвищується вміст мікрочастинок пилу та мікробів. Позбутися проблеми допомагає очищувач-зволожувач. Модель з ультразвуковим механізмом – чудовий варіант для використання в побуті. Її робота базується на особливому алгоритмі:
- заповнюється ємність для води;
- в дію набирає картридж, який знижує жорсткість рідини;
- далі нагріта рідина перетворюється на камеру, призначену для парообразования;
- мембрана взаємодіє з водою, тому мікрочастинки води через ультразвук стають «холодною парою»;
- вентилятор «підганяє» пару до розпилюючому механізму, а той у свою чергу виводить його в приміщення.
Концентрація води у навколишньому середовищі істотно підвищується. Вологість зростає від критично низької до нормальної. Мікроклімат стає стабільним.
3 характеристики ультразвукових зволожувачів повітря
Відчути вигоду практично дозволяє купівля зволожувача повітря ультразвукового. Використання таких пристроїв у побуті:
- допомагає поліпшити мікроклімат,
- сприяє підвищенню працездатності людей,
- зміцнює фізичне здоров'я.
Доцільно вибирати прилади за трьома параметрами, описаними нижче за текстом.
Тип керування
Для налаштування пристроїв призначені:
- перемикачі та кнопки механічного типу,
- електронні елементи керування,
- чутливі панелі сенсорного типу.
Перевага моделей з «механікою» – демократична вартість і легкість налаштування.
Рішення з «електронікою» виграють за надійністю. Їхнє налаштування набагато точніше. Такі прилади належать до середнього та преміум-сегменту.
Найновіші розробки обладнані сенсорним керуванням. Можна Вибирати оптимальні параметри за допомогою панелі, що реагує на дотик, або пульта дистанційного КЕРУВАННЯ.
Потужність
Показники продуктивності впливають на результативність та ефективність його експлуатації. Що потужність, то більше вологи може зробити кліматичний агрегат. Від цього параметра залежить робоча площа. Підбирати прилад слід під метраж будівлі, де планується його використання.
Нормалізувати умови в маленькій кімнаті (до 10 квадратних метрів) здатна модель на 30-50 Вт. Для середньої площі краще пристрій потужніший – на 80-100 Вт. Його ККД достатньо для забезпечення нормальних умов проживання в будівлі, площа якої близько 30 м2. А для житлоплощі в 50-60 квадратів потрібен прилад на 100-120 Вт.
Витрати води
Економічність залежить як від енергоспоживання, а й від швидкості, з якою прилад витрачає воду. Середня спритність варіюється від 150 до 600 мілілітрів за 60 хвилин.
Чим більше рідини витрачає прилад за годину, тим об'ємнішим повинен бути резервуар. Інакше доведеться надто часто поповнювати запаси води. Ергономічний варіант – 3-3,5 літра. Ціна ультразвукового зволожувача повітря із середньою або великою ємністю залежить від потужності, опцій, що підтримуються, і робочої площі.
Купити ультразвукові зволожувачі повітря в магазині MOYO
Хороший прилад можна придбати з доставкою в інтернеті – на сайті Moyo.ua. Спростити пошук товару допоможе оцінка параметрів, які впливають процес використання. Наприклад:
- матеріалу, з якого виготовлений корпус;
- призначення;
- підтримуваних допоміжних функцій.
А за допомогою сортування, пристрої можна розділити на дешеві і дорогі, нові і давно з'явилися у продажу, найзатребуваніші і менш популярні.
Для оформлення замовлення на веб-сайті потрібно кілька хвилин. Для користувачів, які не мають часу на самостійне оформлення, діє функція «Купити в 1 клік». Використовувати її можна за допомогою однойменної кнопки, доступної на сторінці кожного продукту.