Що потрібно знати про фрезерні верстати побутового класу
Сфера експлуатації ергономічних верстатів для обробки деревних поверхонь досить різноманітна. Вони використовуються не тільки у професійних майстернях з виробництва виробів з дерева (меблів, дверних та віконних рам, декоративних прикрас), а й у домашніх умовах.
Щоб знайти хороший фрезер для дому, важливо ознайомитися з актуальним ринком деревообробних електроінструментів та проаналізувати специфікації популярних моделей побутових фрезерів. Найважливіші параметри вибору:
Виробник. Інструмент повинен виготовлятися з використанням виключно якісних матеріалів та комплектуючих. Сертифіковану сировину та інноваційні технології в процесі виробництва застосовують Makita, Metabo, Bosch та інші сучасні популярні бренди.
Тип пристрою. Для застосування в домашніх умовах підходять ручні фрезери занурювального та присадного типу. Вони виконують більшість базових фрезерувальних завдань. Кромочні моделі частіше використовуються на професійному рівні, але можуть стати в нагоді і в побуті.
Технічні характеристики. Орієнтуватися варто на ті побутові завдання, вирішення яких потребує використання фрезера. Так, для роботи з матеріалами невисокої густини підійдуть «середні» моделі невисокої та середньої потужності (до 1200 Вт). Слід звернути увагу і на робочий хід фрези – у домашніх фрезерів він варіюється від 2 до 5 см.
Ціна. Вартість фрезерів по дереву залежить від їх технічних властивостей та функціональних можливостей. Для нерегулярної експлуатації в побуті доцільно вибрати пристрій із бюджетної цінової категорії, а для частого застосування в імпровізованій домашній майстерні – середню за ціною модель.
Побутові та промислові: чим відрізняються типи фрезерів
Незважаючи на те, що побутові та професійні інструменти призначені для вирішення схожих завдань, вони помітно відрізняються як візуально, так і по конструкції.
Результати порівняння двох популярних різновидів фрезерних верстатів свідчать про те, що:
Побутові пристрої мають компактні габарити і часто важать у кілька разів менше, ніж моделі, призначені для вирішення професійних завдань.
Характеристики та функціональні можливості (показники потужності, кількість обертів шпинделя за хвилину, максимальна допустима глибина фрезерування) відрізняються на користь професійних моделей.
Керувати побутовими верстатами набагато простіше, ніж промисловими. На руку користувачу грає компактність та легкість, а також продумана, ергономічна конструкція.
Перший крок до створення домашньої столярної майстерні: де купити побутовий фрезерний верстат
Продаються функціональні, надійні та захищені фрезери для домашнього використання у нас в інтернет-магазині. У каталозі доступні фотографії, описи та характеристики інструментів, а також відгуки про них. Більше інформації про побутові та промислові фрезери можна знайти в оглядах, представлених на спеціалізованих форумах та тематичних сайтах.