Піни монтажні
Переваги поліуретанової піни
Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої поліуретанової піни, яка дозволяє усунути до 98% всіх жирових частинок і інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.
Рециркуляція повітря
В режимі рециркуляції витяжка втягує повітря просочене димом і запахами, фільтрує його і повертає в кухню. У разі, якщо при відведенні повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступний, рециркуляція може стати кращим РІШЕННЯМ. В такому випадку повітря, просочений димом і запахами, проходить через вугільний фільтр, який утримує все забруднення, і повертається назад в Кухню. Рециркуляційні витяжки часто використовуються в багатоквартирних будинках, де відведення повітря на вулицю часто ПРОБЛЕМАТИЧНИЙ. Залежно від інтенсивності використання витяжки, вугільний фільтр необхідно замінювати один-два рази на рік.
Рівень шуму
Більше потужність, менше шум
Сьогодні кухня стала «громадським центром» всього будинку, тому особлива увага приділяється рівню шуму витяжки. Протягом останніх років, з огляду на зростання потужності кухонних витяжок, ми ретельно підбираємо шумоізоляційні матеріали.
Кілька порад щодо зниження рівня шуму:
- Використовуйте круглий гладкий гнучкий повітропровід, так як при проходженні повітря через гофровані повітроводи виникає більше шуму.
- Дотримуйтесь діаметр вихідного отвору.
- Прокладайте повітропровід з мінімальною кількістю вигинів.
- Повітровід можна додатково ізолювати, щоб знизити рівень шуму і уникнути освіти конденсату на них.
Потужність
Якою має бути потужність нової кухонної витяжки?
Необхідна потужність багато в чому залежить від розмірів кухні. Хорошим правилом для розрахунку потужності є наступне: витяжка повинна бути здатна оновлювати весь об'єм повітря кімнати 10-20 разів на годину. Наприклад, якщо кухня має розміри 4 х 4 м, висота стелі 2,5 м, то кухонна витяжка повинна відводити 400-800 м³ на годину. зазвичай при монтажі витяжки відбувається деяка втрата тиску. Тому слід дотримуватися наступних правил:
- завжди використовуйте повітроводи рекомендованого діаметра (Ø);
- по можливості використовуйте гладкі труби, щоб зменшити опір повітря;
- намагайтеся зробити повітроводи якомога коротше і з якомога меншою кількістю поворотів;
- замість різких поворотів, встановлюйте плавні дугові, щоб повітря вільно через них проходив, а втрати тиску були мінімальними.