Причини для придбання стаціонарного міксера та варіативність його експлуатації
Гарний та потужний міксер настільного типу — прикраса кухні. Він добре вписується в інтер’єр, органічно поєднується з іншою технікою. Добротна станція із пластику або металу займає своє місце на стільниці — поряд з розеткою та якомога далі від мийки.
Завдяки багатій комплектації та функціональності, девайс бере участь у приготуванні численних страв із повсякденного та святкового раціону. Високі навантаження сприймаються як належне, бо двигуни для стаціонарних міксерів використовуються витривалі та потужні. Захист від перегріву та перевантаження виключає проблеми при тривалому безперервному збиванні.
Стаціонарному міксеру до снаги будь-які рецепти та обсяги роботи. Чаша вміщує велику кількість інгредієнтів. Її високі стінки запобігають розбризкуванню рідких продуктів та розпорошенню сухих. Кухня залишається чистою навіть після приготування кількох десятків порцій крему, меренги або тіста.
Відмінні риси та сфера використання великих міксерів
На відміну від ручних, стаціонарні пристрої не потребують постійного контролю. Їм не потрібно задавати напрямок та регулювати глибину занурення насадок. Притримувати місткість із продуктами теж немає потреби — вона надійно зафіксована на станції. Така конструкція дозволяє поєднувати кулінарні процеси та економити час.
Стійкість підставки забезпечують протиковзні ніжки. Також міксер внаслідок власної ваги не совається по столу, завдяки чому забезпечується рівномірність збивання.
За призначенням виділяють девайси побутового та професійного класу. Перші — недорогі, з бюджетними комплектуючими та базовим набором функцій. Другі — просунуті, з широким арсеналом насадок та гнучкими налаштуваннями.
У домашніх умовах з найкращого боку себе показують побутові моделі. Вони споживають мало електрики, помірно шумлять і мають привабливий вигляд.
Для кухні, переобладнаної під мінікондитерську варто купити стаціонарний міксер професійного рівня — із середнього цінового сегмента.
Для ресторанів та інших закладів громадського харчування — потужні дорогі девайси, орієнтовані на кваліфікованих кухарів.
На що зважати під час виборів стаціонарного міксера?
До вибору міксера треба підходити комплексно. Насамперед варто визначитися з місцем встановлення, щоб не помилитися з габаритами. Занадто громіздкий прилад на маленькій кухні недоречний і може спровокувати незручності.
До купівлі потрібно впевнитись, що в комплектації є все необхідне для комфортної експлуатації. Виробники рідко передбачають можливість використання насадок, придбаних додатково.
Важливий етап — оцінка функціональних можливостей та технічних характеристик. За потужністю двигуна можна припустити, скільки коштуватиме експлуатація. А за набором функцій — які страви вдасться додати до звичного меню.
Ергономіка та дизайн
Практичність – головна вимога до кухонної техніки. Продумана до дрібниць ергономіка дозволяє відточувати кулінарну майстерність із комфортом. Основні вимоги:
- простий механізм зняття чаші для розвантаження;
- підіймальна конструкція для зручного засипання продуктів;
- зрозуміле керування, вдале розташування перемикачів та кнопок;
- безпроблемний догляд.
Дизайн — у сучасному чи ретро-стилі. Кольори — якраз до інтер’єру. Для кухні у світлих тонах — білий чи сріблястий міксер, у темних — чорний чи коричневий. Акцентною деталлю в оформленні кімнати може стати девайс у яскравому корпусі, наприклад, червоному або зеленому.
Варіанти насадок
У заводській комплектації передбачені аксесуари для вирішення різних завдань:
- Парні вінички з різною кількістю пелюсток. Забезпечують швидке змішування до однорідності, сприяють насиченню заготівель повітрям, дозволяють досягти кремоподібної текстури, м’яких і стійких піків.
- Гаки чи спіралі. Для тіста без грудочок. Застосовуються як до дріжджового, так і до бездріжджового. Вимішують до гладкості та еластичності за короткий проміжок часу.
- Блендер. Рідко зустрічається у стаціонарних приладів. Призначений для подрібнення сирих продуктів та тих, що пройшли термічну обробку. З його допомогою можна зробити велику кількість соусу, паштету або крем-супу.
- Лопатка. Допомагає очищати насадки перед миттям, спрощує «розвантаження» чаші та мінімізує кількість залишків, що викидаються.
Функції та режими
У списку корисних функцій:
- зняття міксера з підставки для експлуатації в ручному режимі,
- поворотна чаша для більш ефективного змішування,
- від’єднання насадок кнопкою,
- безпечне зберігання шнура.
Велика кількість швидкісних режимів — причина, через яку стаціонарні міксери можуть приготувати будь-що. Потрібно щонайменше 2 варіанти швидкості для забезпечення високої ефективності. Оптимальними є моделі з великою кількістю режимів (від 4), вони плавно переходять від одного темпу обертання насадок до іншого.
Крім основних підтримуються також імпульсний та турбо. Вони застосовуються для приготування страв із продуктів, чутливих до швидкості механічного впливу, і для прискорення процесу збивання.
Плюси стаціонарних міксерів
Вільні руки під час готування — не єдиний плюс використання стаціонарного міксера. Серед переваг також:
- Висока якість. Доступні два види стаціонарних девайсів — із пластику та металу. Обидва стійкі до зношування, немазкі та можуть безпечно контактувати з продуктами.
- Продуктивність. За один підхід можна приготувати велику кількість їжі.
- Потужність — під будь-які процеси. Малопотужні моделі до 300 Вт на кожен день та продуктивні від 500 Вт — для серйозних навантажень.
- Сумісність із будь-якими продуктами. Можна збити сметану чи вершки для крему, молоко для кавових напоїв, овочеве пюре та інші заготівлі.
- Довговічність та стабільність. Добротного міксера із сертифікованими комплектуючими вистачає на багато років.
Який стаціонарний міксер можна замовити з доставленням до Moyo?
В інтернет-магазині великий вибір стаціонарних міксерів: як з монолітною конструкцією, так і з підставкою, що від’єднується. Можна знайти прилад на будь-який бюджет. Для зручності у віртуальному каталозі передбачено сортування за ціною: від найнижчої й навпаки.
У продажу тільки оригінальні розробки топових виробників. Кожен бренд має свої фішки:
- Ardesto відомий демократичною ціновою політикою.
- Розробки Bosch уособлюють німецьку якість.
- Продукція Electrolux славиться технологіями та довговічністю.
- Tefal розробляє кожен девайс із турботою про комфорт покупців.
- Gorenje робить ставку на баланс ціни та технічних можливостей.
- Philips поєднує продуктивність із привабливим дизайном.
Регулярні акції та кешбек у рамках програми лояльності — приємні бонуси для постійних покупців у Moyo.