Спритно застосовувати фен та ручний браш у тандемі вміють далеко не всі. Складно «маневрувати» щіткою, паралельно спрямовуючи потік повітря у потрібну точку. Два аксесуари краще замінити на один – формату" 2 в 1". Мова про фен-щітку. Купити її доцільно для різнобічних завдань: від створення акуратних локонів, які красиво спадають по плечах, до укладання ефектного каре з легким об'ємом.
Фен-гребінець: ключові особливості
Зовні фен-браш – масивна кругла гребінець з ручкою та проводом для підключення до мережі живлення. На ручці бьюті-приладу обов'язково є елементи керування: кнопки для увімкнення та вибору режиму температури. Функціонально гаджет для стайлінгу замінює не лише брашинг та фен. При вмілому зверненні, він також справляється із завданнями плойки та прасування.
У конструкції фена з брашингом може бути петля для підвішування. Її наявність – великий плюс до ергономічності. Також у комплектації можуть бути додаткові насадки у вигляді концентратора для точкового контролю повітряного потоку, щітки з регульованою висувною щетиною для укладання та генератор іонів.
За розміром фен-гребінець менше фена. Комфортна експлуатація можлива навіть у подорожах. Завдяки довгастому форм-фактору та відсутності великих деталей, прилад поміщається у дорожню сумку, валізу або рюкзак. За вагою фен з невеликим брашингом, його цілком можна утримувати рукою без зусиль.
За якими критеріями вибрати фен-браш
При виборі фена-щітки для укладання волосся доцільно приділяти увагу конструкційним особливостям, доступним опціям та багатьом іншим атрибутам. Комфорт експлуатації залежить від таких критеріїв:
- Призначення. Пристрої класифікують за довжиною та типом шевелюри. Існують моделі для короткого і довгого волосся, а також для прямого і хвилястого або кучерявого.
- Довжина шнура. Маленький провід «прив'язує» до розетки, а середній чи довгий – дає умовну свободу під час створення зачіски.
- Кількість швидкісних режимів. Однієї робочої швидкості обмаль для різних варіантів укладання, а 2-3 – в самий раз.
- Контроль температури. Волосся по-різному реагують на температуру. Ручне налаштування дозволяє «підігнати» рівень нагрівання під індивідуальні потреби.
- Способи сушіння. Практичність – козир моделей з гарячим та холодним режимом.
- Матеріал. Електричні брашери з металевою основою — дешевші та стійкіші до механічних впливів, з керамічним напиленням — менш шкідливі для волосся.
- Допоміжні можливості. Для користувачів корисні такі фішки, як: іонізація, антиперегрів, поворот шнура, автовідключення.
- Потужність. Укладати волосся може аксесуар на 400-500 Вт. Для висушування та стайлінгу потрібні 800-1200 Вт.
Плюси і мінуси фен-щіток
З цим пристроєм цікаво експериментувати з зачіскою. Купити фен-гребінець мотивують ряд переваг.
- Простота керування. Можна навчитися користуватися приладом за кілька хвилин. Нюанси описано в інструкції.
- Компактність і легкість. В арсеналі девайсів для сушіння волосся фен-браш – один з найменших.
- Поліпшення стану волосся. Натуральна щетина робить локони ніжними, сяючими.
- Довговічність. Вбудовані механізми захисту від перегріву та інших факторів ризику суттєво продовжують термін експлуатації приладу.
- Функціональність. Волосся можна не тільки висушити і красиво укласти, але і «наситити» іонами.
- Доступна вартість. Фен-щітки доступні навіть у бюджетному ціновому сегменті.
Мінус пристроїв «2 в 1» полягають у відсутності моделей бездротового типу і складності використання для укладання ламкого і заплутаного волосся.
Поліфункціональні пристрої для стайлінгу продаються в інтернет-магазині Moyo.ua. У каталозі представлені Ремінгтон, Ровента, Філіпс. Всі вони оригінальні, з довгостроковою гарантією та повною комплектацією. При виборі на сайті можна вказати вимоги щодо специфікацій за допомогою фільтрів. Оцінити візуальне оформлення фенів із брашингом дозволяють чіткі, яскраві фотографії. Про особливості функціонування можна дізнатися з описів та відгуків.