Футболки чоловічі — універсальний предмет гардероба
У чоловічому гардеробі повинні завжди бути присутніми якісні футболки для різних заходів. Вони універсальні та поєднуються зі светрами, сорочками, піджаками та куртками. Можна носити з джинсами, штанами та шортами.
Футболки для чоловіків з різним призначенням: повсякденні, ділові, спортивні, для екстремальних умов. Відрізняються за кроєм, фасоном, кольором, щільністю і матеріалом.
Правильно підібрану нейтральну носять у звичайному житті, на роботі, відпочинку. Цей предмет гардероба із синтетичних і натуральних матеріалів. Літні бавовняні та легкі, зимові з додаванням вовни.
Які бувають футболки для чоловіків — основні види
Чоловічі умовно ділять на три види:
- Базові (класичні) — нейтрального забарвлення, однотонні, прямого крою і з круглим вирізом. Поєднуються з джинсами та діловими костюмами. Комбінуються з сорочками, жилетами, піджаками й куртками або носяться самостійно.
- Оверсайз — одноколірні або різноколірні, вільного крою або подовжені. Бувають яскравих кольорів і з принтами. Підходять для повсякденного використання, відпочинку та подорожей.
- Спортивні — еластичні, прямого крою і стандартної довжини. Йдуть по фігурі та не сковують рухи.
У футболок для хлопців круглі та V-подібні коміри. Популярні поло, коміри-стійки та хейлі.
Прямі
Універсальний варіант для повсякденного використання, роботи, ділових зустрічей, заходів і занять спортом. Прямого крою вільні та практичні. Не облягають фігуру і при цьому не мішкуваті. Довжина стандартна, до середини стегна. Найпоширеніший короткий рукав, іноді довгий.
Популярні кольори — білий, чорний, сірий, хакі та синій. Принт відсутній або незначний. Шиються з поліестеру, бавовни, еластану, для щільності може додаватися вовна.
Приталені
Йдуть по фігурі та підкреслюють талію. Мають добрий вигляд з діловими костюмами. Часто надягають під сорочки, светри, піджаки й жилети. Важливо підібрати відповідний розмір: маленькі сковують рухи, а великі надто вільні.
Приталені моделі рідко використовуються для подорожей і відпочинку, оскільки не забезпечують повну свободу рухів. Для деяких видів спорту, що передбачають командні ігри, теж не підходять. Зате часто використовуються у велоспорті та бігу.
Оверсайз
Вільні подовжені популярні серед молоді. Довжина трохи нижче середини стегна, частіше з коротким рукавом. Не підходять для ділового стилю. Погано поєднуються з іншими предметами гардероба, використовуються самостійно.
З легких матеріалів, що дихають — бавовни, льону, віскози. Одягають у теплу погоду, ідеальні для спекотного літа. Одноколірні або яскраві, з великими принтами.
Можна купити футболку чоловічу оверсайз для відпочинку та повсякденного використання. У спорті рідко носяться.
Головні критерії при виборі чоловічої футболки
Вибираючи якісну чоловічу модель, потрібно визначитися з ключовими параметрами:
- Де носитиметься — у повсякденному житті, на роботі, під час занять спортом, на відпочинку, в подорожі.
- Сезон — у теплу пору року вибирають легкі синтетичні або натуральні матеріали. Восени та взимку потрібне додавання флісу або вовни.
- Дизайн — одноколірні або різноколірні, нейтральні або яскраві. З принтами або без них.
Враховують матеріал, довжину, крій і виріз. Розмір вибирають відповідно до таблиці параметрів. Важливий ціновий сегмент: є недорогі вироби різного призначення і якісні преміуммоделі від популярних виробників.
Мета використання
У характеристиках вказується основне і додаткове призначення. Чоловічі бувають для повсякденного використання, бігу і туризму. А також кемпінгу та походів, подорожей і спорту, трекінгу та хайкінгу. Для носіння у звичайному житті підходять прямі, приталені та оверсайз. Щоб займатися спортом, потрібна зручна модель із бавовни та еластану.
У подорож можна взяти модель прямого крою з довгими або короткими рукавами. Матеріал — бавовна або поліестер, на холодну пору року з додаванням вовни.
Особисті вподобання
Залежно від смаків в одязі підбирають вироби яскравих або нейтральних кольорів, стандартні або подовжені, з V-подібним або круглим коміром.
Чоловіки, які люблять строгий класичний стиль, віддають перевагу білому, чорному або сірому кольорам. Вибирають прямий або приталений крій, комір поло або хейлі.
У молодіжному стилі має гарний вигляд оверсайз. Однотонна або яскрава, з великим принтом або помітним логотипом. Якщо важлива універсальність і комбінація з іншими предметами гардеробами, варто придбати пряму модель базового кольору. Без принтів і великих логотипів, з круглим вирізом і довжиною до середини стегна.
Тип фігури
Футболка має добре сидіти, підкреслювати переваги та приховувати недоліки. Базовим варіантом є прямий крій, підходить для всіх типів фігури. З підтягнутою і спортивною статурою можна вибрати приталену модель. Оверсайз підходить усім, але іноді візуально повнить.
Правильно підібрана модель не викликає відчуття скутості, рухи вільні. Прямі та приталені фасони не мають виглядати мішкувато. В оверсайз навпаки виникає відчуття, що на один-два розміри більше.
Якість
Ціна чоловічої футболки суттєво впливає на якість. Що дорожчий виріб, то довше він прослужить і збереже привабливий вигляд. Ознаки якісної футболки:
- Щільна тканина, яка не просвічує.
- Яскравий і чіткий принт.
- Матеріал приємний на дотик.
- Горло не натирає.
- Шви акуратно прострочені без ниток, що стирчать.
- Після прання зберігається товарний вигляд.
Можна вибрати синтетичну або натуральну модель. Високу якість демонструють не тільки вироби з бавовни. Поліестер теж добре носиться кілька років.
Футболки займають значне місце в чоловічому гардеробі. Завдяки універсальності, їх можна вдягати на всі події. Рекомендується мати три-чотири вироби різних кольорів і призначень.
Стандартна без рукавів, розрахована на теплу пору року або під верхній одяг. З довгим рукавом ще називається лонгслівом.
У повсякденному житті влітку підійде бавовняна вільна, восени та взимку – з вовною або флісом. На роботу під піджак можна вдягнути білу з коміром поло. Для занять спортом вибрати комфортну пряму модель з поліестеру або еластану.