Плюси шлейок для собак різних порід
Щоб не турбуватися через те, що собаці натирає нашийник або заважає повідець під час вигулу, варто купити шлейку. Вона не передавлює горло і сприяє правильному розподілу навантаження під час ходьби. За умови дотримання базових правил носіння шерсть під нею не стирається, а шкіра не пріє.
Які бувають шлейки для собак: класифікація з дизайну
Підібрати гарну шлейку для собаки можна за кольором — щоб гармоніювала з відтінком шерсті або, навпаки, виділялася та привертала увагу.
- Найпоширеніший варіант — вісімка або Н-шлейка. Вона оперізує тулуб у двох місцях: перед передніми лапами та в районі грудного відділу. Конструкційно це два регульованих кільця, з’єднаних між собою ремінцями, які при використанні розташовуються на спині та животі вихованця.
- На другому місці за популярністю — петля. Вона також складається з взаємопов’язаних ремінців, які одягаються на шию та передні лапки. Забезпечує зручне приєднання повідця: він не плутається під ногами та не відвертає увагу собаки.
- Жилетка обходить інші різновиди шлейок за функціональністю. Вона також гарантує захист від холоду та частково — від бруду. Виконана у форматі однойменного елемента гардероба. Застібається на липучки чи фастекси.
- Комбінезон — закритіший варіант жилетки. Призначений для використання в холодну пору року й оптимальний для короткошерстих собачок, що постійно мерзнуть.
Варто замовити та приміряти на улюбленця різні види шлейок, щоб зрозуміти, яка найбільше підходить.
Вибір за розміром собаки
Універсальні шлейки підлаштовуються під будь-який зріст та вагу собаки. Ремінці зменшуються та розтягуються внаслідок «запасу».
Моделі фіксованого розміру слід вибирати з урахуванням таких параметрів тіла:
- Обхват шиї. Важливо, щоб ремінець не «душив» тварину, оскільки за різких ривків занадто щільна посадка може спричинити біль.
- Обхват тулуба. Тварина не повинна вислизати зі шлейки й, навпаки, відчувати скутість кінцівок.
- Довжина спини. Дозволяє підібрати коректну посадку, при якій навантаження ділиться рівномірно на все тіло.
Зняти мірки можна звичайною метровою стрічкою. Вихованець не буде сильно чинити опір, якщо робити це акуратно. Варто враховувати, що з часом він може підрости та погладшати або, навпаки, трохи скинути вагу.
Якщо шлейка буде занадто хисткою, великий пес без проблем порве її або зламає фіксатори. Що більша вага, то міцнішим повинен бути матеріал. Замість нейлону, який підходить для невеликих порід, краще віддати перевагу натуральній, добре прошитій шкірі.
Якщо цуценяті менше пів року, з купівлею шлейки варто почекати. Відкласти її використання також доцільно на період вагітності, тому що будь-яке зайве «спорядження» може доставляти дискомфорт.
Шлейки поєднують у собі стиль та зручність. Їхнє основне призначення полягає не в обмеженні активності та мобільності, а в забезпеченні безпеки прогулянок. Купити шлейки для собак у розмірі від XXS до XL можна в інтернет-магазині Moyo.ua. Доступне сортування за ціною, що дозволяє підшукати варіант на будь-який бюджет. Доставляння здійснюється зручними способами по всій Україні.